Як бути ближче до дітей.

Діти ростуть так швидко, що їх розвиток нерідко протікає і практично без допомоги батьків. Але щоб діти поважали старших і не забували про них, потрібно проводити з ними більше часу і брати активну участь у вихованні. Існують певні методики, що дозволяють бути ближче до дітей.
Інструкція
1
Гуляйте з дитиною щодня. Навіть якщо ви сильно зайняті, бажано вирушати на прогулянку всією родиною хоча б раз на тиждень, і нехай це стане вашим маленьким ритуалом, який, безсумнівно, дасть свої результати. Сходіть в піцерію або кондитерський магазин. Це ідеальна можливість відкрито поговорити і пограти з дитиною, яка при цьому зможе добре відпочити.
2
Відпочивайте всією сім'єю на природі. Організуйте пікнік на просторій галявині і пограйте з вашою дитиною в рухливі ігри. Якщо діти досить дорослі, можна організувати велопробіг до найближчого населеного пункту. Не забудьте взяти фотокамеру і увічнити всі щасливі моменти подорожі.
3
Дивіться кіно і мультфільми разом з вашою дитиною. Нехай він відчує, що у вас з ним схожі інтереси. Це допоможе вам бути ближче до дітей і завжди бути в курсі їх маленьких таємниць, якими вони з задоволенням поділяться з люблячими батьками.
4
Розповідайте історії зі своєї юності. Діти люблять цікаві розповіді, особливо якщо в них залучені люди та об'єкти, які вони знають. Залежно від віку дитини розкажіть йому цікаву або смішну історію з вашого дитинства або юності, з якої можна винести урок.
5
Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом разом з дитиною. Вранці можна робити зачіску вашої дочки чи сина, чистити зуби і вибирати наряди разом. Це підвищить довіру між вами і дітьми, а також дозволить привчити дітей до корисних звичок.
6
Обмінюйтеся частіше SMS-повідомленнями. Якщо діти вже досить дорослі і їм дозволено мати мобільний телефон, відправляйте їм час від часу повідомлення. Це дуже веселий і сучасний спосіб спілкування. Але не перестарайтеся з материнською любов'ю і турботою в своїх посланнях.
7
Слухайте музику з вашими дітьми. У старшому віці діти і, звичайно, підлітки люблять слухати музику. Постарайтеся з'ясувати, який у них улюблений стиль, виконавці, групи. Запропонуйте кожному з вас скласти список з улюблених пісень і обмінятися ними. Ви можете запропонувати популярну музику минулих років, а натомість отримати список сучасних композицій. Таким чином, це допоможе вам бути ближче до дітей і їх внутрішнього світу, а дитина в свою чергу також відчує в вас споріднену душу.