Як доглядати за чутливою шкірою немовляти.

Шкіра у немовлят дуже чутлива і вимагає ретельного догляду. На ній можуть з'являтися роздратування і висип. Хімічні речовини, які містяться в деяких засобах по догляду за шкірою малюка, є лише однією з можливих причин виникнення різних проблем. На щастя, існують ефективні способи захисту ніжної шкіри дитини і догляду за нею.

Широко поширеною проблемою в дитячому віці є висип, що виникає при контакті шкіри дитини з сечею або стільцем в дуже вузьких підгузниках. Також вона виникає, якщо шкіра недостатньо суха після купання, при контакті з конкретною маркою підгузників і вологих серветок. Найчастіше цей тип висипу не вимагає медичної допомоги. Якщо у вашої дитини спостерігається почервоніння шкіри в області підгузника, скористайтеся спеціальними рекомендаціями.

Найчастіше перевіряйте підгузники у немовляти. Якщо вони мокрі або брудні, їх потрібно негайно замінити. Використовуйте вологі серветки тільки тоді, коли шкіра у дитини повністю суха. Крім того, спиртові вологі серветки можуть привести до сильного подразнення шкіри немовляти.

Акуратно і ретельно витирайте шкіру малюка після купання. Не надягайте підгузник, якщо шкіра недостатньо суха. Також не слід занадто інтенсивно просушувати дитини рушником.

Часте купання може призвести до ще більшої сухості шкіри, оскільки зникають її захисні пігменти, і вона стає схильною до подразнення. Не варто купати малюка щодня, буде цілком достатньо трьох разів на тиждень.

Крім того, час купання має бути мінімальним, оскільки водопровідна вода сушить ніжну шкіру дитини. Користуйтеся спеціальним милом і шампунем для дітей без сильного аромату. Ретельно купайте малюка, не пропускаючи місця за вухами і між пальцями. Перш ніж надіти підгузники, переконайтеся, що повністю витерли шкіру.

Вибирайте м'які і приємні для шкіри дитини тканини. Одяг з 100% бавовни допомагає шкірі дихати. Будьте обережні при пранні одягу ваших близьких. Користуйтеся ніжними пральними порошками.

Після покупки нового одягу її необхідно обов'язково випрати - нова одяг здатний викликати подразнення шкіри дитини.