Як навчитися не виходити з себе.

Самоконтроль - невід'ємне якість будь-якого сучасної людини. Стрес оточує нас всюди: як на роботі, так і вдома. Нас буквально заганяють в лещата, в яких в одному випадку не можна зриватися тому як це суперечить діловому етикету, а в іншому ми не можемо собі самі цього дозволити, тому як це наші рідні та близькі. Для того, щоб навчитися не виходити з себе, необхідно слідувати всього декільком радам.
Інструкція
1
Обов'язково шукайте і знаходите хороші сторони у всьому, що з вами відбувається. Не намагайтеся згустити фарби, навпаки, намагайтеся знайти ту точку зору, яка буде самої райдужної - її і дотримуйтеся.
2
При конфлікті не переходите на особистості. Це дозволить вам залишитися в рамках пристойності і не закінчити звинуваченням один одного у всіх смертних гріхах. Якщо виходу немає, перенесіть розмову на інший час щоб можна було поговорити, а не поскандалити.
3
Не будьте сміттєвим відром для збору негативним емоцій. При відкритому хамстві намагайтеся якомога більше абстрагуватися від яка відбувається, аналізуйте, чим саме незадоволений людина і якнайменше втягується в події, по можливості ігноруйте і взагалі не беріть участь в перепалці.
4
Не будьте сміттєвим відром для збору негативним емоцій. При відкритому хамстві намагайтеся якомога більше абстрагуватися від яка відбувається, аналізуйте, чим саме незадоволений людина і якнайменше втягується в події, по можливості ігноруйте і взагалі не беріть участь в перепалці.
Корисна порада
Бережіть нервову систему, як свою, так і своїх близьких. Пам'ятайте про те, що ви - найближчі люди і повинні надавати підтримку, а не виявляти претензії.
В ситуаціях, коли вас навмисно виводять з себе, складно зберігати спокій. Реагуючи негативно на співрозмовника, ви здатні зробити помилку. Провокатору все одно, як ви себе почуваєте, він не сприйме це близько до серця, і, швидше за все, швидко забуде. А ваш емоційний стан постраждає, тому не варто піддаватися гніву і роздратування.
Інструкція
1
Зітхніть глибоко і постарайтеся дорахувати про себе до 5 або 10. Це складно зробити, коли емоції напружені, однак з часом цей прийом дозволить контролювати стан в момент провокацій.
2
Спробуйте відповісти співрозмовнику спокійно, засмійтеся. Згадайте жарт або веселу історію, так ви розрядите обстановку і зніміть власне напруження. Посміхніться своєму «провокатору». Це його обеззброїть набагато ефективніше, ніж ваш крик, що захищає права або скривджене гідність.
3
Навчіться правильно дихати. Якщо людина починає злитися, у нього частішає серцебиття. Наведіть своє дихання в норму, іноді достатньо просто зробити кілька глибоких вдихів.
4
Будьте мудрішими. Згадайте, що ви найрозумніший, серйозний, розважливий чоловік. Це допоможе придушити негативні емоції і більш тверезо оцінити ситуацію. Ставтеся поблажливо до подій.
5
Не переносьте свій гнів на інших. Спробуйте відволікатися, якщо не допомагає, запишіться в спортзал, купите боксерську грушу. Стримавши лють в потрібний момент, вам треба її виплеснути пізніше. Можете віджатися від підлоги або просто приділити увагу хобі. Вдаючись до цього, ви не допустите конфлікту і збережіть своє внутрішній спокій.
6
Поставте себе на місце провокатора, можливо, що його проблеми вам здадуться незначними. Подумайте, ваші неприємності так само для когось не мають сенсу. Образивши людини, ви можете спровокувати довгий затяжний конфлікт. Тому стримуйтеся і думайте про щось відверненому. На роботі думайте про те, що будете готувати на вечерю, а вдома - про незавершене звіті і майбутньої планерці.
7
Помрійте. Уявіть, як ви помститися кривдникові в деталях, можете в думках образити його, вдарити, зробити іншу неприємність. Позбавтеся від присутності провокатора - сходіть куди-небудь у справах, вийдіть прогулятися в парк. Відсуньтеся подалі від попутника, якщо конфлікт стався в транспорті.
8
Чи не можете стриматися? Нехай ваша агресія проявиться зовні. Не допускайте кpіков і оскоpбленій, відповідайте спокійно, але уїдливо, або так, щоб зачепити самолюбність противника, але ні в якому разі не підвищуйте голос і зберігайте рівну інтонацію.