Як почистити металевий сифон ?

Як правило, домовласники і господарі квартир замислюються над чищенням сифона лише тоді, коли сталося щось непередбачене. До таких випадків належить засмічення або втрата цінної дрібнички, яка по чистій випадковості потрапила в нижню частину конструкції раковини. Так чи інакше, зіткнувшись з однієї з раніше перерахованих ситуацій, вам не обійтися без від'єднання металевої конструкції.
Вам знадобиться
  • - Маленький йоржик;
  • - Гумові рукавички;
  • - Розвідний ключ «трубний»;
  • - Ємність (для чищення конструкції і зливу води).
Інструкція
1
Щоб почистити сифон, заздалегідь підготуйте ємність відповідного розміру, щоб злити наявної до нього стовп води.
2
Від'єднайте центральну частину сифона, що скріпляє вступну та відвідну частини конструкції. Для цього вам знадобиться відкрутити кріпильні гайки. За допомогою спеціального трубного розвідного ключа ви дуже швидко впораєтеся з цим завданням.
3
Від'єднавши сифон, злийте наявної стовп води в ємність, а після сполосніть і наповніть її чистою водопровідною водою. Потім додайте у воду будь миючий засіб і приступайте до чищенні сифона.
4
Щоб якісно почистити сифон, використовуйте маленький йоржик, він дуже ефективний в чищенні важкодоступних місць металевої конструкції.
5
Почистивши сифон, поверніть його на місце. Для цього використовуйте все той же розвідний ключ, проте намагайтеся сильно не закручувати кріпильні гайки. Оскільки, по-перше, в цьому немає ніякої необхідності, а, по-друге, туго затягнуті гайки можуть «прикипіти», ускладнивши вам задачу при повтором розборі конструкції.
Зверніть увагу
Так як робота буде проходити з використанням хімічних засобів, настійно рекомендується користуватися гумовими рукавичками.
Корисна порада
Від'єднайте пробку від зливу. А після, скориставшись маленьким йоршиком, почистіть прохід зливного отвору. Відповідно, чистка пробки у воді з миючим засобом також буде зайвою процедурою.