Як зробити автоматичне зміст в Ворді. Як змінити колір в ворде.

Для звітів на роботі, студентських робіт і створення різних документів потрібно створення змісту. Дуже незручно постійно оновлювати назви розділів, які змінюються по ходу роботи, а тим більше номерів сторінок. Для полегшення праці використовується автоматичне зміст в Word.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - MS Word 2010.
Інструкція
1
Введіть необхідні назви глав і підзаголовків, виділіть їх і у вкладці "Абзац", встановіть їх рівень. Вони можуть бути різними, в такому випадку стилі їх оформлення можуть відрізнятися.
2
На сторінці, де необхідно розмістити автоматичне утримання в ворде, встановіть курсор. Натисніть на вкладці "Посилання" зверху сторінки значок змісту, виберіть сподобався стиль. Так з'явиться автоматичне зміст. У цьому ж розділі при необхідності створене зміст можна видалити за один клік миші.
3
За допомогою вкладок "Абзац" і "Шрифт" текст автоматичного утримання в ворде можна форматувати. Можна міняти відступи, міжрядкові інтервали, розмір і тип шрифту, його колір і стиль, інші характеристики.
4
Щоб автоматично змінювати вийшло зміст, необхідно натиснути на нього правою кнопкою миші, вибрати вкладку "Оновити поле", один з режимів оновлення, що дозволяє змінити або повністю весь текст, або тільки номери сторінок.
Корисна порада
Щоб виділити за один раз декілька фрагментів тексту, наприклад для зміни рівня підзаголовків, необхідно користуватися мишкою, затиснувши кнопку Ctrl. Це дозволить заощадити час при створенні автоматичного утримання в ворде.