Як налаштуватися на позитив.

Найчастіше буває так, що нікому підтримати нас, коли все звалюється на наші плечі. Робота, дім, сім'я - кругом одна плутанина і проблеми, і необхідно просто вистояти якийсь час, по можливості не впавши в депресію. Існує декілька ефективних інструментів зміни емоційного стану, використовуючи які, налаштуватися на позитив не складе для вас ніяких труднощів.
Інструкція
1
В першу чергу, використовуйте якори. Це потужний засіб полягає в тому, що на фізичний вплив певного роду ставитися, або, іншими словами, якір, стан, який є метою. Закрийте очі, ізолюйте себе від зовнішніх шумів і впливів. Згадайте ситуацію, в якій ви були на межі від радості. Згадайте її передумови. Поступово увійдіть в стан, який був у вас тоді, і перед тим, як воно виникне піка, із зусиллям стисніть зап'ястя своєї лівої руки. Повторіть цю вправу кілька раз.Теперь, для того щоб випробувати емоційний підйом, досить сильно стиснути зап'ясті лівої руки.
2
Використовуйте рефрейминг. Пам'ятайте, що емоційна складова - індикатор вашої точки зору на події. Негативна точка зору деструктивна, використовуючи її, ви ризикуєте застрягти на замкнутому колі. Знайдіть всі плюси, які можете отримати із ситуації. Використовуйте всі можливі альтернативні точки зору.
3
Проводьте якомога більше вільного часу зі своїми близькими. Як правило, підтримка близьких людей - дуже вагомий фактор при налаштуванні на позитив . Якщо не можете почерпнути цю енергію від них відразу, намагайтеся їх розсмішити, підняти їм настрій, а потім вже черпати позитив від них.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6UnXAAW8c0w
Корисна порада
Бути на позитиві або на негативі - особистий вибір кожного. Емоції - всього лише віддзеркалення вашої точки зору, пам'ятайте про це.