Краса душі і тіла! .

Багато з нас, як правило, стикаємося з питаннями, які в силі змінити наше життя. Наприклад, особливо в житті дівчат, має бути вибір "Краса душі чи тіла". Не плутайте красу особи з красою духовного світу. Потрібно вміти поєднати красу тіла і душі. Тільки тоді ми можемо стати успішними і щасливими. Тільки тоді ми можемо виправдати надії близьких. Але треба пам'ятати, що справа не тільки в красі, а й в жизні багато інших обставин.
Інструкція
1
Краса. Сенс цього поняття не всім відомий і не кожен може правильно користуватися нею. Нам потрібно визнати, що "духовна" краса людини повинна розвиватися з раннього детсва, спелёнок. Звичайно ж саму важливу роль для цього відіграють батьки. Всім відомо, що психологія розвитку дитини - залежить від вчинків батьків. Якщо батьки часто сваряться, не дивляться за дитиною і живуть самі по собі, то ми знаємо що дитина виростить сильним як духовно так і фізичний, але не в хорошому сенсі. А якщо ж батьки багато піклуються про свою дитину, люблять і приділяють йому більше уваги ніж варто приділяти, дитина може виростити слабким (душевно). Тому що дитина навіть якщо виріс, він розуміє що залежить від батьків, у нього не буде власної думки, він скрізь і завжди шукає батьків. Ми живемо не вічно. І варто пам'ятати, що дитині звичайно потрібна любов і ласка батьків. Але не переходити всі межі. Треба виховувати дитину так, щоб він виріс самовпевненим. І треба йому давати шанс, висловитися і радитися з ним. Щоб дитина була самостійним і вмів правильно приймати рішення. І не можна дорікати дитини у всьому, навіть якщо дитина не правий, не треба кричати і лаяти. Найкраще вирішити все мирно і спокійно все обьяснить. Адже із за криків дитина може злякатися, або гірше звикнути до цих криків, і в майбутньому вести себе так само. Так що, ми з'ясували, що перший крок до краси це виховання.
2
Крок 2. Підлітки. Коли ми є підлітками, як факт, в цей етап життя ми здійснюємо багато помилок ніж будь-коли. У нас з'являється особисті проблеми, інтереси і т.д. У нас з'являється заздрість. Однокласниця купила нову сумку, фірмову. І що далі? Ми теж хочемо. Думаємо чим ми гірші її і починаємо турбувати батьків. У нас з'являється нове випробування в житті, "любов". Любов - красиве слово, а звучить як. Ми закохуємося, радіємо, плачемо. І в цей етап життя "краса" - грає важливу роль. Що зробити щоб стати красивою душею і тілом? Потрібно робити все. Головне вірте в себе, і не допускайте помилок. Ось 10 правил до успіху і красі, яких я склала: 1) Не сплетничайте. Адже це гріх. Чи не принижуйте людини. Не думайте якщо ви можете кого - то принизити при всіх то станете найкрутішою в класі. Це, напевно подобається поганим хлопцям, а хорошим, які будуть вірним мужом і другом, це може не сподобається. 2) Не будьте доступним. До вас повинні дотягнутися ті, яких хочете ви. І не будьте черезмерно недоступним. Дайте людям шанс, щоб дізнатися вас побліже.3) Поважайте чуже мненіе.4) не заплутатися в моді чи стилі. Чи не перестарайтесь.5) Нехай у вас будуть хороші друзі. І будьте для когось вірним другом. Завжди допомагайте друзям, і не вреднічайте.6) Умійте ділиться порадами. Адже тоді ви будете виглядати в інших галузях розумною і успішною. 7) Вчіться. Адже розумні завжди в моді. 8) Показуйте що любите тварин і бережіть природу. І будьте слабкою щоб домогтися бажаного хлопця. Адже хлопцям подобається коли вони головні і сільнее.9) Доглядайте за собою, за фігурою, за шкірою обличчя. І не можна багато фарбуватися. Адже натуральні - красівее.10) Любіть! бережіть любов і будьте вірними у відносинах. Тільки тоді ви будете красивою під всем.Внешняя краса ще драгоценнее, коли прикриває внутрішню. Книга, золоті застібки якої замикають золотий вміст, набуває особливу повагу. Вільям Шекспір
Зверніть увагу
Не бійтеся щоб досягти мети, ламати, адже коли людина ламається на шляху, іон стає ще міцніше. Поставте мету, і постарайтеся добитися.
Корисна порада
Любіть, поважайте інших, допомагайте друзям, поважайте батьків, живіть з радістю, будьте оптимістами, гуляйте з друзями, не шкодите людям, ніколи не брешіть близьким людям, вірте в себі все буде тіп-топ!