Як почати жити з нуля.

Отже, перед вами життя. Чистий, як білий аркуш. На що ви її витратите? Чим ви будете займатися все життя? Це вирішувати вам і тільки вам. Суть не в тому, ким і чим ви будете, основна складність - в тому, щоб ви стали тим, чим хочете, якнайскоріше. А для цього, як би не було дивно, потрібно дуже багато терпіння. Тому як життя - процес багатоступеневий і місцями дуже непередбачуваний.
Інструкція
1
Отримайте середню освіту. Вчіться якнайкраще, використовуйте всі можливості, які дає вам школа. Намагайтеся якомога більше спілкуватися і заводити друзів, але не в ущерб шкільному навчанні. Вивчайте два-три іноземні мови окремо від шкільної програми.
2
Залежно від спеціалізації, обраної після школи, визначитеся з вищою освітою. У разі, якщо фінансові можливості ваших батьків вам це дозволяють, вирушайте вчитися за кордон. Справа не в тому, що в Росії погано вчать, за кордоном у вас буде більше можливостей розширити кругозір. І так, насправді, професори і викладачі за кордоном проявляють набагато більше турботи про студентів, ніж в Росії.
3
Паралельно з отриманням освіти намагайтеся самостійно розвиватися в сторону вашої спеціальності. Улаштовуйтеся на безкоштовну практику в компанію, в якій ви б хотіли бачити своє майбутнє, намагайтеся набратися якнайбільше досвіду до того, як ви вийдете в самостійне доросле жізнь.Но забувайте зав'язувати якнайбільше знайомств і зв'язків - вони вам дуже допоможуть надалі. Проявляйте себе як ініціативний і активний студент - і вас обов'язково помітять.
Корисна порада
Пам'ятайте про найголовніше секреті життя - неважливо скільки років ти прожив, де і як, в будь-який момент ти можеш розгорнути своє життя так, як захочеш, і ніхто не зможе тобі перешкодити.
Буває, в нашому житті відбуваються речі, які складно перенести і жити з ними далі. Неважливо, що саме сталося у вашому житті, це справило на вас настільки сильний вплив що ви хочете просто стерти все з пам'яті і почати все з чистого листа . Це нескладно. Необхідно виконати всього лише кілька формальностей і через пару місяців вже ніщо не нагадуватиме вам про те, що залишило такий слід у вашій душі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
  • - Фінансова незалежність
Інструкція
1
В першу чергу, задумайтеся над масштабами події. Чи достатньо буде змінити все те, чого воно стосується і що нагадує вам про подію або ж необхідно докорінно все змінити? Визначте це для себе настільки чітко, наскільки можливо, саме зараз той момент, який все вирішить раз і назавжди.
2
У випадку, якщо явище локальне, зітріть зі свого життя все те, чого воно торкнулося або може торкнутися. Якщо воно стосується роботи або місця - змініть місце роботи і більше не з'являйтеся в тих місцях, з якими воно пов'язано. Розірвіть контакт з тими людьми, які вам про це нагадують. Знайдіть собі нову роботу і новий рід занять, в корені відмінний від того, чим ви займалися до цього.
3
На жаль, найчастіше попереднього кроку недостатньо і потрібні більш масштабний підхід. Змініть місто проживання, попередньо переконавшись, що в місті, яке ви виберете, вас це ніяк не торкнеться і що все готово до вашого переїзду. Розберіться з реєстрацією, житлом і роботою. Було б непогано влаштувати короткий візит до цього міста для того, щоб подивитися, як там йдуть справи і чи стоїть він того, щоб в нього переїжджати. За цей час доможіться пропозиції роботи і постарайтеся дізнатися про наявність необхідних для вас речей.
Зверніть увагу
Чи не кидайтеся стрімголов - від цього можете постраждати ви і ваше майбутнє.