Страви, які зацікавлять кожної дитини. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Практично кожна мама стикається з проблемою відсутності апетиту у дитини. Малюки із задоволенням ласують солодощами, а ось корисні продукти досить часто не викликають у них ніякого інтересу. Не варто поспішати лаяти дитини і змушувати його їсти супи, овочі та інші продукти харчування, необхідні кожному організму. Скористайтеся своєю кмітливістю і невеликою хитрістю.
Інструкція
1
Всі діти люблять дивитися мультфільми і слухати казки. Напевно, у вашого малюка є свої улюблені казкові персонажі. Скористайтеся цим під час приготування страви для дитини. Для створення їстівного героя підійдуть абсолютно всі продукти. Наприклад, з котлети ви без праці створите симпатичного ведмедика. Додайте будь-які макаронні вироби - і перед вами кумедна мордочка з кучериками. Риси обличчя ви можете зробити за допомогою оливок, моркви, помідорів. Якщо ви трохи поексперіментіруете, то без особливих зусиль зробите на дитячій тарілочці і улюбленого персонажа, і казкових звірят, і незвичайні пейзажі або навіть натюрморти. Малюк обов'язково оцінить ваші праці по достоїнству.
2
Інший метод поліпшення апетиту у дитини - гра. Запропонуйте малюкові самостійно зробити на тарілці якогось героя з казки. Персонаж може бути відомим, але можна придумати і свого власного чарівного героя. Для створення дитячого шедевра використовуйте продукти харчування, які малюкові належить вжити в їжу. Активно беріть участь у витівці, можливо, дитині знадобиться ваша допомога при створенні окремих деталей. Після виконання завдання запропонуйте малюкові спробувати на смак його творіння. Дитина буде не тільки ситий, а й отримає додаткову порцію гарного настрою.
3
Якщо на кулінарні фантазії у вас немає часу, скористайтеся ще одним способом. Під час прийому їжі почніть розповідати малюкові його улюблену казку. Перемикайте увагу дитини до продуктів, які ви для нього приготували. Перетворіть свою розповідь в невелику гру. Наприклад, ложка супу може стати вагончиком, який повинен відправитися в тунель, роль якого виконає рот малюка. Шматок хліба перетворите в літачок. Пограйте з дитиною в зайчиків, улюбленими стравами яких є капуста і морква. Прикладів подібних ігор дуже багато, поступово ви зможете без додаткових роздумів придумувати нові ігри для дитини.
4
Ось кілька підказок. З огірків дуже легко зробити ящірок, крокодилів, стовбури дерев або листя. Макаронні вироби можуть виконувати роль волосся або крон дерев, з них можна робити веселих персонажів, наприклад, кучерявих собак. Головна перевага овочів і фруктів - з них дуже легко вирізати різні деталі. З яєць та помідорів ви можете зробити грибну галявинку, кумедних божих корівок. Завдяки вашій хитрості і фантазії дитини ви зможете створити цілі їстівні казки, завдяки чому малюк буде ситий, а ви не будете хвилюватися за його апетит.