Як почати своє життя заново.

Іноді хочеться кинути все і просто поїхати кудись. Просто так або тому що перебувати там, де ви є, більше нестерпно - це не має значення. Має значення мета - почати життя заново. А значить, необхідно підготуватися і провести все як тонко продуману схему, щоб все пройшло без сучка і задирки.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
В першу чергу, визначтеся з тим місцем, куди ви хочете поїхати. Майте на увазі, що ви можете їхати і туди, де немає нікого зі знайомих і рідних, тому слід вибирати місце, що відповідає вашим емоційним яким матеріальним потребам зростання.
2
Дізнайтеся все про це місце. По можливості, з'ясуйте ваші перспективи знаходження там протягом всього життя. Роздобудьте карти, спробуйте зав'язати контакт з людьми, які там живуть. В цьому вам допоможуть соціальні мережі і мережу інтернет.
3
Спробуйте дистанційно знайти собі житло на перший час і роботу, щоб не їхати абсолютно невідомо куди. Найкраще буде заручитися офіційною папером, підтверджуючої і контракт на оренду житла, і робочий контракт.
4
Майте на увазі, що на перший час вам буде потрібно пристойна сума грошей щоб компенсувати перебування до того, як ви знайдете роботу. Навіть якщо ви їдете з робочим контрактом в кишені, гроші все одно будуть потрібні - від форс-мажору ніхто не застрахований. Майте грошову суму в непорушному запасі, найкраще - на карті.
Корисна порада
Куди б ви не зібралися, постарайтеся зібрати якомога більше інформації до того, як підете, тому як на місці буде потрібна ваше готовність діяти.