Робота в декреті на дому: правда чи вигадка.

Поки жінка перебуває в декреті, їй хочеться не тільки приносити додатковий дохід в сім'ю, а й реалізовувати себе, застосовувати свої здібності на практиці. Таку можливість, якщо малюк ще не ходить в дитячий сад, може дати робота в декреті на дому.

Робота в інтернеті в декреті

Один з найпоширеніших способів підробити для тих жінок, які не мають особливих навичок, - набір тексту на комп'ютері. Ця послуга дуже затребувана студентами, письменниками, журналістами. Щоб знайти клієнтів, можна самостійно розмістити оголошення про які надають роботах, або пошукати відповідні вакансії Однак слід уникати оголошень, в яких просять зробити безкоштовно пробну роботу або внести гроші за що-лібо.Прі хорошому знанні російської мови та вмінні грамотно викладати свої думки можна зайнятися копірайтінгом - написанням статей. В інтернеті замовників можна знайти на спеціальних майданчиках типу etxt.ru, textsale.ru, advego.ru, або на сайтах пошуку роботи. До пропозицій також слід ставитися з обережністю, вивчаючи відгуки про роботодавця, так як деякі з них є недобросовестнимі.Для володіють іноземними мовами доступний заробіток з перекладу текстів вдома. Мами-художники і фотографи можуть продавати свої роботи на різні фотобанки. Наприклад, dreamstime.com, shutterstock.com, ru.fotolia.com, ru.depositphotos.com.Можно реалізовувати через інтернет і паперові роботи. Роблять це на спеціалізованих сайтах illustrators.ru, hiero.ru, artmagazin.ru, artnow.ru.Мами з вищою освітою за наявності певних навичок можуть займатися написанням студентських робіт. Клієнтів можна знайти як в своєму місті, розмістивши оголошення в газеті або близько університетів, так і в мережі. Забезпечать замовленнями початківців письменників різні фірми з написання дипломів, курсових, рефератів, в які необхідно буде розіслати резюме. В останньому випадку, звичайно, оплата за послуги буде значно нижче, ніж при самостійному пошуку клієнтів.

Робота в декреті без інтернету

Умільці можуть займатися своєю улюбленою справою на замовлення. Попитом користуються в'язані пледи і ковдри, одяг, дитячі вещі.Вигодно і шити вдома. Головне - знайти свою нішу. Користуються попитом послуги з пошиття одягу, виготовленню штор, постільної білизни, слінгів для деток.Вишітие картини також можна пропонувати на продаж в сувенірні магазини або на тематичні сайти, знакомим.Дополнітельную прибуток може принести скрапбукінг - виготовлення оригінальних листівок, фоторамок, альбомів своїми руками. Можна варити мило з натуральних компонентів з різними ароматами і дізайном.Не варто забувати про бісероплетіння, розпис по дереву. Загалом, будь-який вид рукоділля може приносити дохід, якщо працювати на дому в декреті. Ще один вид роботи для матусь в декреті - нагляд за чужими діточками. Робити це можна, не відриваючись від виховання власного малюка. Роботу на дому зможуть знайти перукарі, візажисти, майстри манікюру, кулінари, педагоги, юристи, бухгалтера, дизайнери та багато інших. Варто тільки докласти деяких зусиль для вибору прибуткової справи, залучення клієнтів і старанного виконання замовлень.