Як правильно голитися.

На сьогоднішній день існує безліч різних способів, спрямованих на видалення волосяного покриву. Одним з найбільш звичних, швидких і ефективних способів є, звичайно ж, гоління. Як потрібно правильно голитися в домашніх умовах, щоб домогтися в результаті гладкої шкіри не пошкоджуючи її поверхні?

Перед початком процесу гоління полежте трохи в теплій ванні або прийміть аналогічний душ для того, щоб волосся стали більш податливими, пори шкіри розкрилися, а сама шкіра стала більш м'якою.

Починаємо голитися

Перед голінням необхідно очистити шкіру, щоб уникнути і попередити появу запальних процесів, в результаті попадання в розкриті пори і волосяні фолікули (цибулини) бруду в процесі гоління. Для цього можна скористатися звичайним гелем для душа.Непосредственно перед самим початком процесу слід нанести підготовлене для гоління засіб. Це може бути мус, пінка або крем. Від мила краще всього відмовитися, так воно занадто пересушує кожу.Проверьте, щоб лезо бритви було гострим, оскільки тупе лезо може покарябать верхні шари шкіри, тим самим, травмуючи її. Попередньо змочіть лезо обраної брітви.Сначала проводите бритвою по росту волосся зверху вниз. Ні в якому разі не натискайте сильно на лезо, таким чином, ви можете пошкодити шкіру або порезаться.Для того щоб домогтися повної гладкості шкіри, починаємо проводити лезом проти росту волосся, що остаточно видалить залишилися волоси.Старайтесь обмежитися одноразовим проведенням лезо по обраній ділянці шкіри знову ж для того, щоб зайвий раз її НЕ травміровать.Во час гоління не забувайте регулярно промивати леза бритви, видаляючи скупчилися волосся і засоби для брітви.После гоління помийтеся гелем для душу з мочалкою, можна додати скраб, так ви підніміть корінці волосся, що позбавить їх від вростання і видаліть зайвий епідерміс.После виходу з ванни, відразу нанесіть зволожуючі засоби. Говорячи про область пахв, не наносите на щойно поголену шкіру засоби, що містять спирти, наприклад, дезодоранти на спиртовій основе.Едінственний істотний недолік гоління в тому, що до цієї процедури доведеться вдаватися з досить частою періодичністю. Зрізані бритвою волоски досить швидко відростають і є досить твердими і колючими, ніж коли волосся видаляються за допомогою електроепіляції. У другому випадку, волоски висмикуються з коренем, відповідно волосу потрібно більше часу для того, щоб знову з'явитися на світ. При цьому нове волосся значно м'якше і світліше, ніж ті, які з'являються після звичайного гоління бритвеним станком.Очень важливо дотримуватися всі поради по тому, як треба правильно голитися, щоб після гоління уникнути почервонінь, пошкодження шкіри, а шкіра якомога довше залишалася гладкою і красивою!