Як змінити шрифт. Як змінити шрифт в моїх документах.

При створенні нового документа Microsoft Word пропонує почати введення тексту шрифтом, встановленим за замовчуванням. Як правило, це Times New Roman або Tahoma. Ці шрифти відмінно підходять для ділових документів, будучи добре читаються і досить строгими. Проте у ряді випадків (вітальні листи або листівки, оформлення тексту казки або імітація рукописного тексту) вимоги до шрифту зовсім інші: він повинен бути цікавим, незвичайним і незабутнім. В цьому випадку необхідно змінити шрифт.

На щастя, зробити це в Microsoft Word зовсім просто.

  1. Якщо потрібно змінити шрифт для фрагмента тексту, який вже був набраний іншим шрифтом, то немає необхідності вводити цей текст заново. Просто виділіть потрібний фрагмент, і перейдіть до наступного пункту. Якщо введеного тексту поки немає, або змінити шрифт потрібно тільки для наступного введення, просто переходите до наступного пункту.
  2. В панелі інструментів відкрийте список, що містить перелік шрифтів. До речі, зверніть увагу на що знаходиться поруч з ним розкривається з допустимими розмірами шрифту. Деякі шрифти потрібно відображати досить великим кеглем, щоб була можливість розглянути всі їх особливості.
  3. Виберіть потрібний шрифт. Для простоти ідентифікації потрібного шрифту, кожен з шрифтів зображений із використанням своїх власних символів, так що користувач бачить не тільки назва, а й накреслення шрифту.

Після вибору шрифту спробуйте набрати кілька слів, або ж просто погляньте на виділений текст. Як бачите, змінити шрифт виявилося дуже просто.Обратіте увагу, що далеко не всі шрифти містять кириличні символи. Якщо замість звичних букв російського алфавіту при введенні з'являються загадкові квадратики та інші значки, значить, кириличної частини у шрифта немає, і використовувати його для введення російського тексту не вдасться. Більшість шрифтів, встановлених в системі, сприймають російські літери цілком нормально, а от при завантаженні додаткових шрифтів, а особливо при їх купівлі, слід бути уважним і обережним, переконуючись щоразу, чи підтримує обраний шрифт кириличні знакі.Еслі шрифт доводиться виставляти постійно, спробуйте інший спосіб зміни шрифту. Створіть новий стиль або скоректуйте один з наявних, після чого для потрібних фрагментів просто вибирайте новий стиль, і шрифт тексту в них буде змінюватися.

Якщо ви працюєте з текстом, особливо художньо оформлюючи який-небудь документ, дуже корисно вміти користуватися різними шрифтами. Тоді ваш документ не буде виглядати нудно.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, будь-який текстовий або графічний редактор.
Інструкція
1
Якою б програмі ви не працювали, настройки тексту будуть відображатися у верхній панелі. Тут ви зможете справити основні маніпуляції з текстом, у тому числі змінити шрифт. Набір доступних вам шрифтів ви побачите в випадаючому списку з назвою використовуваного шрифту. Щоб бачити зміни в реальному часі, перед тим, як поміняти шрифт, виділіть фрагмент тексту, який хочете змінити.
2
Існує величезна кількість всіляких шрифтів, і ви завжди можете скачати собі пару нових. Але щоб користуватися ними, спочатку їх необхідно встановити. Це можна зробити в папці Windows. У ній серед інших папок знайдіть папку Fonts (Шрифти) і просто скопіюйте нові шрифти в цю папку. Тепер ви зможете користуватися ними в будь-якій програмі на вашому комп'ютері, інтерфейс якої передбачає роботу з текстом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fGSVMqo3xhs
Зверніть увагу
Якщо ви завантажуєте новий шрифт, переконайтеся, що він підтримує кирилицю, інакше ви не зможете писати цим шрифтом російською мовою.