Як встановити драйвер веб-камери. встановити web-камеру на компютер.

Установка драйвера веб камери здійснюється досить просто, потрібно лише мати під рукою необхідне програмне забезпечення і саму камеру для ПК.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, веб-камера, додаткове програмне забезпечення.
Інструкція
1
Придбання веб - камери . Купуючи відеокамеру для комп'ютера, слід звертати свою увагу на ряд певних факторів. Наприклад, потрібно враховувати: кількість пікселів, наявність мікрофона на пристрої, наявність в комплекті необхідного програмного забезпечення для установки веб - камери на комп'ютер. Якщо перші два фактори відіграють не таку важливу роль в підключенні пристрою, то наявність драйверів в комплекті з веб -Камера повинно бути в обов'язковому порядку.
2
Установка програмного забезпечення для веб - камери . Щоб встановити на комп'ютер необхідні драйвера , завантажте програмний диск, який йде на додаток до основного пристрою. Після того, як диск буде запущений, не змінюючи заданих програмою параметрів, виконайте установку драйверів на свій ПК. Вийміть диск з дисковода і перезавантажте комп'ютер. При старті системи вона вже буде передбачати можливість підключення веб - камери .
3
Підключення веб - камери . Більшість сучасних веб -камер передбачають підключення до комп'ютера за допомогою інтерфейсу USB 2.0. Самі ж відео камери можуть підключатися до ПК, як за допомогою дроту, так і через Bluetooth. Щоб активувати веб -Камера, просто вставте шнур/USB-приймач в будь-який вільний порт USB.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UyCrvmeV4H4
Драйвер - додаток, який розшифровує алгоритми роботи з обладнанням. Щоб пристрою стабільно працювали, необхідно завантажувати і встановлювати драйвери для всіх складових вашого ПК. Наприклад, для мережевої та звукової карт або принтера. Але є обладнання, устанавливающееся за допомогою додаткових додатків. Для цього в комплект до обладнання додають диски з наборами потрібних програм.
Інструкція
1
Визначте пристрій. Якщо система комп'ютера автоматично не змогла визначити відеокамеру, зайдіть в меню «Пуск», потім натисніть правою кнопкою миші на іконку "Мій комп'ютер", виберіть там пункт «Управління», потім натисніть «Диспетчер пристроїв». У правій верхній частині вікна «Диспетчера пристроїв» з'явиться кнопка можливості оновлення.
2
Якщо пристрій відображається в диспетчері пристроїв як невідоме (знак питання), натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт "Оновити". Якщо після поновлення пристрій як і раніше не знайдено, перевірте правильність підключення відеокамери до комп'ютера. Бути може, штекер не до кінця увійшов до гніздо, або ви помилково підключили відеокамеру не в те гніздо.
3
Встановіть драйвер відеокамери. Якщо система комп'ютера знайшла драйвер автоматично, то дотримуйтесь командам діалогового вікна і встановлюйте його за допомогою помічника. Якщо ж система не змогла знайти драйвер, завантажте укомплектований з відеокамерою інсталяційний диск, виберіть у меню «Установка» і просто слідуйте командам діалогового вікна. Система може лаятися, що у драйвера немає цифрового підпису, і ви приймаєте рішення про встановлення на свій страх і ризик.
4
Якщо ж диска немає, запустіть автоматичну установку, система комп'ютера повинна сама знайти драйвер в інтернеті. Якщо ж і автоматичний пошук не допоміг, то знайдіть на відеокамері назва моделі та серійний номер і за цими даними шукайте драйвера самостійно в інтернеті на сайті виробника або ж на інших ресурсах. Скачайте інсталяційний файл або ж просто файли драйверів, потім встановіть вручну із зазначенням шляху до файлів драйвера.
5
Приступайте до роботи з пристроєм. Однак якщо не спрацював жоден з вищеперелічених способів, слід звернутися до фахівця.