Як збільшити зарплату.

Що може бути бажанішим для найманого працівника, ніж підвищення зарплати відсотків, скажімо, на двадцять? Тільки її подвоєння. Але хіба не часто трапляється так: працюєш, працюєш, прикладаєш зусилля для виконання своїх професійних обов'язків, а начальство зовсім не квапиться по достоїнству оцінити вашу самовіддану працю. Як бути в такому випадку? Шукати вигідніші пропозиції роботи або брати підробіток в інших місцях?
Інструкція
1
Правило перше: прагнете висловлювати свої бажання прямим чином. Ніхто ніколи не дізнається про вашому прагненні підвищити рівень своєї зарплати, поки ви прямо про це не попросите. Чи ви вважаєте, що роботодавець - особлива людина, що вміє читати ваші думки? Можливо, в цьому випадку вам знадобитися переступити через помилкову гордість, сором або страх перед відмовою. Не варто переживати про те, як на вас подивляться оточуючі, якщо ви вважаєте, що гідні того, щоб ваша праця оплачувалася сповна - просто вимагайте цього, знайшовши відповідну мотивування.
2
Умійте себе продати. Мало усвідомити власну високу цінність на ринку праці, потрібно навчитися подати себе відповідним чином. Якщо ви вважаєте, що умінням «продаватися» не володієте, подумайте ось про що: якщо ви одружені/заміжні або ж якщо вам хоч раз доводилося летіти на крилах на перше побачення - значить піднести себе в цьому світі в кращому світлі ви вже навчилися.
3
Створіть у роботодавця уявлення про себе, як людину незамінного і підвищення зарплати не змусить себе чекати. Як дати зрозуміти роботодавцю, що ви незамінні? Проявляйте розумну ініціативу, беріться за виконання складних завдань, в тому числі і тих, виконання яких виходить за рамки ваших прямих обов'язків. Ставайте універсалом. Це - прямий шлях до підвищення в посаді, а звідси і до підвищення зарплати рукою подати.
4
Виробляйте в собі вміння підвищити свою цінність для справи. Спробуйте проробити наступний експеримент. Прийдіть до начальника і задайте йому всього лише одне питання: «Іван Іванич, що я повинен зробити, щоб ви підвищили мені зарплату вдвічі?» Повірте, людина, яку ви про це запитаєте, особливо, якщо він є господарем власної справи, денно і нощно ламає голову над тим же самим питанням. І він напевно точно знає відповідь: покажіть мені спосіб підвищити ефективність бізнесу та за підвищенням винагороди справа не стане.
5
Продумайте і покажіть шефу реальні способи зниження виробничих витрат і підвищення обсягу продажів вдвічі, і, можливо, ваша зарплата негайно потроїться. Тільки продаж приносить гроші, все інше коштує грошей. Не забувайте, що в сучасних умовах господарювання підчас єдиний спосіб знайти додаткові кошти на підвищення оплати праці працівникам - це підвищення рівня продажів товарів і послуг.
6
І найголовніше - самі повірте в те, що ви гідні більшого. Ваш успіх - у ваших руках!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1cAqT8OgV-U
Корисна порада
«Бізнес. Посібник для геніїв », Юрій Мороз, 2005