Прищики у новонародженого на обличчі.

У перші місяці після народження у більшості малюків можлива поява висипу. Прищики на обличчі у новонародженого можуть з'являтися і не пропадати протягом декількох місяців, а можуть зникнути за 2-3 дня.

Паращук у новонародженого на обличчі: причини

Паращук на обличчі у новонародженого можуть мати гормональні причини. Після пологів організм малюка таким чином реагує на вихід материнських гормонів. Прищі з'являються несподівано і проходять повільно, але малюкові вони не приносять ніякого діскомфорта.Мелкіе прищики на обличчі у новонародженого можуть бути наслідками алергічної реакції на суміш або з'їдені мамою продукти при грудному вигодовуванні. При усуненні алергену з раціону жінки або зміні харчування малюка вони повинні пройти протягом декількох дней.Аллергія може мати нехарчової характер, а прищі на обличчі у новонародженого можуть з'явитися через прального засобу, присипки, крема.Прищі можуть виступити при зміні клімату, з -За впливу холодного повітря. Їх поява може також свідчити про дісбактеріозе.Мелкіе червоні прищики на обличчі новонародженого можуть бути всього лише пітніцьою. Зазвичай вони з'являються на тлі почервоніння шкіри в жарку пору року і при перегреве.Виявіть причини прищиків на обличчі у новонародженого можна за допомогою ведення спеціального щоденника, де записуються продукти, що вживаються в їжу мамою, засоби догляду, реакція малюка.

Лікування прищів на обличчі у новонароджених

При купанні дитини слід користуватися тільки натуральними засобами, добре їх змивати. Забруднення на обличчі малюка потрібно видаляти спеціальними серветками. Ні в якому разі не можна використовувати для лікування прищиків кошти для дорослих і медикаменти без призначення лікаря. Поставити діагноз і призначити лікування може тільки лікар.

Профілактика появи прищиків на обличчі у новонародженого

При грудному вигодовуванні мамі необхідно строго дотримуватися дієти і стежити за реакцією малюка на вживання окремих продуктів. Искусственникам потрібно ретельно підбирати суміш, міняти її при появі алергічних реакцій. Дитині необхідні повітряні ванни і дотримання гігієни. Для купання та миття посуду для новонародженого слід користуватися тільки спеціальними засобами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FgcGvGjqS1s