Як додати фото в фотошоп.

Додавання фотографії в фотошоп можна виконати двома найбільш простими способами: через інтерфейс програми, а також через властивості самої фотографії .
Інструкція
1
Додавання фото в фотошоп допомогою користувальницького інтерфейсу программи.Чтоби завантажити фотографію в фотошоп, спочатку вам потрібно запустити саму програму. Після того, як додаток буде завантажено, натисніть у верхньому лівому куті програми кнопку «Файл». У меню, виберіть опцію «Відкрити». Додаток запустить діалогове вікно, за допомогою якого, вам необхідно вибрати потрібне фото в комп'ютері. Вказавши потрібну фотографію, натисніть кнопку «Відкрити». Таким чином, фото стане доступним для подальшої корекції.
2
Додавання фото в фотошоп через властивості ізображенія.Чтоби завантажити зображення в фотошоп подібним способом, вам потрібно виконати наступні дії. Клікніть правою кнопкою мишки на потрібній фотографії і виберіть пункт "Відкрити за допомогою». У вікні натисніть кнопку «Обзор», після чого, знайдіть встановлену програму Photoshop на вашому комп'ютері. Двічі клікніть на ярлику програми і натисніть кнопку «ОК». Зображення відкриється в програмі. Виконавши подібну дію одного разу, надалі відкриття фотографій через фотошоп можна буде здійснювати таким чином. Також як і раніше, потрібно натиснути на фото правою кнопкою мишки і навести курсор на опцію «Відкрити за допомогою». На моніторі з'явиться вікно, що пропонує на вибір певну програму для перегляду зображення. Серед усіх додатків виберіть Photoshop. Через деякий час фотографія буде доступною для редагування в фотошоп е.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nvGePJbMbFQ