Як приготувати малосольні огірки смачно. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Якщо вам хочеться малосольних огірочків, краще дочекатися овочів зі своєї дачі, ніж купувати в магазині. Свої малосольні огірки виходять набагато смачніше, а приготувати їх дуже просто.

Малосольні огірки по-угорськи

Спочатку приготуйте розсіл. Для цього закип'ятіть воду, взявши на 1 л води 1 ст.л. солі без гірки. Поставте розсіл остуджуватися. Для засолювання підберіть маленькі рівні огірочки. Вимийте їх і відріжте кінчики. На кожному огірку зробіть поздовжній надріз. Підготуйте спеції і зелень. Вам знадобиться зелень кропу, лист і корінь хрону. Вимийте їх і поріжте. Укладайте в банку, чергуючи, огірки та зелень. Коли банка наповниться, покладіть шматочок житнього хліба і капніть зверху пару крапель оцту. Потім залийте під горлечко теплим розсолом і прикрийте банку блюдцем. Потримайте огірки в теплому місці, дуже скоро розсіл почне бродити. Коли він посвітлішає, огірки будуть готові.

Малосольні огірки без розсолу

Якщо ви хочете приготувати малосольні огірки швидко, використовуйте сухий спосіб. Для цього вам знадобляться 2 целофанові пакети. Вимийте огірки і поріжте їх поперек на 3-4 частини. Кінчики викиньте. Покладіть огірки в пакет, пересипте порізаною зеленню кропу, подрібненим часником і сіллю. Можна додати листя смородини і вишні. Струсіть, щоб вміст пакета перемішалося, і зав'яжіть. Для надійності використовуйте ще один пакет. Покладіть огірки солитися в тепле місце, а через кілька годин їх можна вже є.