Як вибрати ролети для вікон і дверей.

Багато людей вибирають ролети на дверях, як засіб захисту свого житла від зловмисників, але це не єдина причина, по якій варто поставити ролети на ваші двері. Ролети на дверях і вікнах допоможуть вам убезпечити свій будинок від суворих погодних умов, таких як дощ або сильний вітер. Завдяки ролетів на дверях, до вас не тільки не зможе проникнути грабіжник, але вони також допоможуть зберегти ваш будинок теплим в зимовий час і, навпаки, прохолодним в літнє. Як правило ролети для дверей і вікон виготовляють з ПВХ (полівінілхлоридний пластик), алюмінієвих сплавів або сталевих планок, які згортаються і ховаються вгору в спеціальний прихований короб. Свого часу ролети на дверях і на вікнах зарекомендували себе, як відмінний чинне засіб для безпеки комерційних будівель і вітрин магазинів. Тепер же власники будинків також можуть поставити на свої двері і вікна міцні і зручні в експлуатації ролети.
Інструкція
1
Планки ролетів бувають одинарні та подвійні і, відповідно, забезпечують різний рівень захисту вашої двері. Подвійні планки міцніше, але ролети з одинарними планками легше згорнути, і розмір короба для таких ролетів менше, що не сильно привертає увагу, коли дивишся на будинок.
2
Планки ролетів можуть бути суцільними, але це може не сильно вам подобатися, особливо якщо ви хочете поставити ролети не тільки на двері, але й на вікна. Якщо ви будете перебувати в будинку з опущеними суцільними ролетами, ви будете почувати себе принаймні незатишно. Тому, якщо звичайні ролети вам не підходять, вам краще вибрати гратчастий або перфорований варіант для доступу світла.
3
Зазвичай на вибір пропонується три різновиди коробів для ролетів на двері: квадратні, скошені і зігнуті. Слід вибрати той вид короби, який впишеться в архітектуру вашого будинку. Також в деяких випадках можна встановити короб непомітно в дверному отворі або під козирком даху.
4
Вибирайте колір ролетів так, щоб він поєднувався з кольором дверей і кольором всього вашого будинку. Більшість виробників ролетів на двері пропонують величезний вибір кольорів, які підійдуть і витончено підкреслять будь екстер'єр.
5
Вибирати систему згортання ролетів на дверях і вікнах стоїть не менш уважно, ніж і самі ролети. Існує два способи згортання: ручний і електричний. І навіть способів згортання ролетів вручну величезна безліч.