Літній догляд за волоссям.

Про що тільки не згадуємо ми, збираючи чемодан в довгоочікувану відпустку. В багаж «летять» як мінімум три парфуму, практично весь взуттєвої запас (і все одно здається, що мало!), Ліки від усіх напастей світу, різноманітні лосьйони та засоби макіяжу рішуче для всіх випадків життя. Про що ми найчастіше забуваємо, так це про засоби для волосся. Ні, ми не говоримо про ті лаках і пінках для вечірки, які вже напевно покояться у вашому валізі. Про можливий негативний вплив сонця на шкіру ми вже начулися і попереджені, але, на жаль, по поверненню додому, знаходимо необхідним бігти до перукаря з так несподівано «зніченого» шевелюрою, запитуючи «Що робити?».
Інструкція
1
Сонце сприяє витончення і старінню не тільки шкіри, але і волосся. Як це відбувається? У волоссі, як і в шкірному покриві, міститься колаген. У випадку з шкірою він допомагає їй залишатися пружною, а структуру волоса він оберігає від ламкості і легкого розтягування. Якщо у вас не вийде знайти шампуні і бальзами з сонцезахисним фільтром, то намагайтеся захищати волосся капелюхом або хусткою.
2
Якщо ви фарбуєте волосся, то намагайтеся не робити цього перед або під час поїздки. Особливо це стосується освітлення - пігмент вашого волосся і так небагато зруйнується і волосся «вигорятимуть». Але якщо ви фарбуєтеся в середні або темні відтінки, то через якийсь час після відпустки можна пофарбувати волосся щадить фарбою. Це подпитает волосся і «наповнить» їх структуру, злегка ущільнюючи їх.
3
Після купання морську сіль необхідно відразу ж змивати. Вона нещадно висушує волосся. Не нехтуйте душем з чистою водою на пляжі! Після того, як ви змили сіль, можна нанести спеціальне легке масло для волосся.
4
Якщо ви іноді віддаєте перевагу морю басейн у готелю, то тут теж є чого побоюватися. Звичайно, змусити вас надіти гумову шапочку, коли так хочеться покрасуватися, ми не зможемо, але нанести захисний засіб перед плаванням зовсім не складно, правда? Тут краще віддати перевагу тим же олив. Вони до того ж додадуть зачісці красиву текстуру.
5
Їжте вітаміни, морську рибу і вітаміни групи B особливо посилено. В таке приємне для вас і виснажливе для волосся час вони допоможуть їм зсередини.