4 способи підняти собі настрій зранку.

Як часто ми страждаємо від поганого настрою, небажання що-небудь робити, апатії? Постійно, чи не так? Це нікуди не годиться! Пора змінювати ситуацію. Що нам заважає? Причина більшості наших проблем - розхитані нерви. Звичайно, пробки вранці, конфлікти на роботі, вічні черги. Кого завгодно це дістане ... але тільки не вас!

Маленькі радощі

Прокинувшись, першим ділом зваріть собі хороший кави. Так-так, не полінуйтеся витратити 10 хвилин на справжній мелену каву, та ще додайте кориці і вершків! Любителям чаю теж краще підібрати хороший і смачний сорт, який бадьорить. Самое то для відмінного ранку! Головне - щоб чашка гарячого ранкового чаю або кави пробудила вас від сну до життя. Маленькі радощі життя часом здаються незаслужівающімі уваги. Люди нерідко не готові докладати додаткових зусиль, щоб отримати їх. Тим не менш, відмінний настрій складається саме з таких речей.

Подумайте про сьогодення

Задумайтеся про те, що все у вашому житті відбувається зараз! Сьогодення - це наше життя, справжнє визначає і наше майбутнє. Посміхніться зараз, і через секунду самі не помітите, як гарний настрій стане вашим супутником. Хороший настрій зранку - вже половина справи, коли вирішуєш прожити вдалий день.

Заспокойтеся і підтримуйте цей стан

Як часто ми сердимося або засмучуємося, потрапляючи в пробку або стоячи в довгій черзі! Але подивіться навколо: своїх цілей досягають лише спокійні люди. Засмучені і нервові не отримують бажаного. Комусь пощастило, він уміє зберігати спокій у будь-яких ситуаціях. А комусь доведеться попрацювати над собою, але справа того варта. Найголовніше, пам'ятайте: турбуєтеся ви зараз, а причина розлади в минулому, вона вже трапилася. Думайте, як виправити ситуацію замість жалю про згаяний.

Посміхайтеся

Посміхніться для початку собі в дзеркалі вранці. Непросто? Але ви самі більше всіх потребуєте своєї власної любові. Не ображайте себе даремно. Посміхніться собі. Вийшло? Здорово! А тепер посміхніться своїм домочадцям. Вони здивовані? Справа погано. Посміхайтеся їм частіше. А тепер посміхніться своєму житті! Якщо ви посміхнетеся їй, то вона теж посміхнеться вам (перевірено)! Чому б ні зробити це першим?