Як чоловікові харчуватися.

Сьогодні представників сильної статі, а також їх дбайливих других половинок цікавить, як чоловікові харчуватися, щоб він завжди залишався сильним і здоровим. Чоловічий раціон дуже важливий для здоров'я м'язової і кісткової систем, а також для краси зубів, волосся і, звичайно, потенції. Приділяти йому слід найпильнішу увагу.

Здорове харчування допоможе чоловікам тільки в тому випадку, якщо вони знайдуть сили позбутися від таких шкідливих звичок, як куріння і алкоголь. Шкідливі речовини, які при цьому отримує організм, погіршують його захисні властивості і не дозволяють отримувати достатню кількість поживних і вітамінних елементів.

Харчуватися чоловікові слід не менше 4, а краще 5-6 разів на день помірними порціями. Порція прийнятого білка повинна становити не менше 1,5-2 г на 1 кг власної ваги, а вуглеводів - в 2-4 рази більше. Особливо важливо стежити за цим чоловікам, які посилено займаються спортом.

Важливим елементом живлення чоловіків є своєчасність прийняття їжі. Ні в якому разі не можна пропускати основні прийоми - сніданок, обід і вечерю. При цьому харчуватися краще в один і той же час. Якщо на роботі відсутня можливість нормально харчуватися чоловікові, необхідно привчитися брати приготовані страви з собою. Люблячим дружинам слід звернути на це найпильнішу увагу, якщо вони хочуть, щоб їхні чоловіки залишалися здоровими і щасливими.

У раціоні чоловіки повинні обов'язково бути присутніми свіжі фрукти і овочі. Наприклад, підтримувати потенцію допомагає така культура, як морква, яка містить вітамін A. Ще одним регулятором потенції вважається вітамін C, який містять шпинат, перець, капуста, смородина, цитрусові, ківі і шипшина. Що стосується білкової основи, харчуватися чоловікові рекомендується червоним і білим м'ясом (бажано без жирового прошарку), а також бобовими. Обов'язково купуйте молочні продукти, без них буде складно зберегти м'язи, зуби і волосся в здоровому стані.