Як витягнути флешку. Як правильно витягати usb.

Неправильне витяг флеш-карти може нашкодити що зберігається на ній інформації, знищивши деякі файли. Виходячи з цього, витяг пристрій необхідно виконувати правильним чином.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, флеш-карта.
Інструкція
1
Перед тим, як витягти флеш-карту з USB-порту, її спочатку потрібно правильно вставити і відкрити. Цілком можливо, що при запуску флешки на комп'ютері, ви завантажте на ПК безліч шкідливих програм. Це може позначитися на роботі всієї системи в цілому, а також нашкодити комплектующим.
2
Правильна активізація флеш-карти. Вставивши флешку в вільний USB-порт, і, дочекавшись її визначення системою, не поспішайте відкривати документи, що зберігаються на пристрої. Для початку вам потрібно перевірити її вміст на наявність шкідливих програм за допомогою антивірусного програмного забезпечення. Зробити це можна в інтерфейсі антивірусного ПО, задавши перевірку флеш-карти, або ж через властивості флешки (натиснувши по ярлику пристрої лівої кнопкою мишки, виберіть пункт «Перевірка на віруси»).
3
Правильне вилучення пристрою. Як думають багато користувачів, для припинення роботи з флеш-картою її досить витягнути з USB-порту. Аж ніяк, це не так. В першу чергу необхідно виконати безпечне вилучення пристрою. За дану операцію відповідає відповідний ярлик, який з'являється на панелі завдань при включеній флеш-карті. Клікніть по ньому правою кнопкою мишки і виберіть параметр «Безпечне вилучення пристрою». Як тільки операція буде виконана, з'явиться повідомлення про можливість вилучення флешки з порту USB.