Як приготувати квас з сухої закваски. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Спекотного літа дуже хочеться пити. Щоб вгамувати спрагу, приготуйте квас. Рецептів цього напою багато, одним з легких є приготування квасу з сухої закваски.
Вам знадобиться
  • - сухий квас; - Цукор; - Родзинки; - Дріжджі.
Інструкція
1
Щоб приготувати напій цим методом, вам знадобиться купити сухий квас в магазині. Зазвичай в нього входять житній солод, цукор, дріжджі і мелені сухарі. Зверніть увагу на склад - сухарі можуть бути з різного борошна, від цього залежить смак майбутнього квасу. Ще не бажані ніякі консерванти, тому етикетку вивчайте ретельно.
2
Для приготування квасу вам знадобиться тепла кип'ячена вода і банку. Обдайте банку окропом, потім насипте в неї 3 ложки суміші, покладіть 3 ложки цукру, кілька кірочок житнього хліба і пакетик сухих дріжджів. Залийте теплою водою наполовину і перемішайте. Зауважте банку марлею, щоб у неї не потрапляли винні мошки, які люблять розмножуватися в такому середовищі.
3
Поставте банку в тепле місце і почекайте добу. За цей час почнеться бродіння. Додайте ще 2 ложки сухого квасу і 1-2 ложки цукру. Долийте теплої води майже під горлечко, знову зав'яжіть марлею і поставте в тепле темне місце. Через 2-3 дня перший квас готовий. Він трохи пахне дріжджами. Злийте його, процідіть і поставте в холодильник, а в банку з осадом знову додайте теплої води, покладіть цукор, сухий квас і поставте на добу-дві. Другий квас вийде вже набагато смачніше.
Зверніть увагу
Від кількості цукру залежить, який солодощі буде квас. Розраховуйте самі, скільки його брати. На упаковці з сухим квасом зазвичай написано, як його готувати.
Корисна порада
Щоб квас краще бродив, додайте в нього жменю немитого родзинок.