Як тренуватися днем.

Останнім часом все більшої популярності набирає фітнес в денний час. Особливо зручними він стають для тих, у кого довгий робочий день, і довгоочікуваний перерву в його середині стає єдиним підходящим моментом для фізичної активності. У зв'язку з цим любителям спорту корисно буде дізнатися, як тренуватися днем.
Інструкція
1
Переконайтеся, що робочий перерву є підходящим для проведення тренувань днем. Важливо, щоб він становив не менше години, і при цьому у вас була можливість повноцінно пообідати після заняття. Добре, якщо перерва припадає на 12 або 13 годин дня, так як цей час вважається оптимальним для тренувань, в іншому випадку постарайтеся домовитися з начальством про його перенесення.
2
Виберіть місце для проведення тренувань. Важливо, щоб воно було не надто далеко від робочого офісу, оскільки дорога кожна хвилина перерви. Зверніть увагу на тренажерні зали, розташовані поблизу, вуличні спортивні майданчики або навіть вільні приміщення в офісній будівлі, які можна наповнити спортивним обладнанням. Якщо тренуватися днем воліють відразу кілька співробітників, можна звернутися до начальства з колективною заявою організувати міні-спортивний зал.
3
За 30 хвилин до перерви на роботі і початку тренування прийміть білково-вуглеводний сироватковий коктейль з 15-30 г чистого білка. Його можна без проблем приготувати в офісних умовах, важливо лише не забувати приносити з собою в сухому вигляді в дні тренувань і мати під рукою шейкер або блендер.
4
Проведіть швидку, але інтенсивне тренування, тривалістю 30-40 хвилин. Ви повинні тренуватися днем таким чином, щоб за одне заняття ви опрацьовували не більше 2-3 груп м'язів. Щоб тренування були ефективними, їх слід проводити не менше 3-4 разів на тиждень. Відразу після заняття у вас повинно залишитися час для прийняття душу та обіду, який також повинні складати білки і вуглеводи. Щоб заощадити трохи часу і при цьому зберегти ефект від тренування, прийміть невелику порцію їжі до кінця перерви, а через 60 хвилин випийте білково-вуглеводний коктейль. Зробивши все правильно, ви зможете без проблем тренуватися днем.