Як встановити iOS 7 на iPhone.

Нова операційна система Apple iOS 7 для iPhone, iPad і iPod touch буде доступна ще тільки восени. Але вже зараз, в розпал літа, можна спробувати її нові функції і можливості «на собі». Раз на два тижні, починаючи з презентації розробки в Сан-Франциско на WWDC 2013, корпорація Apple випускає iOS 7 Beta X. Під цією назвою ховаються так звані «недопрацьовані» версії мобільної ОС, призначені, насамперед, для розробників і тестерів додатків. Однак це не заважає інсталювати iOS 7 Beta X на будь підтримуваний смартфон або планшет Apple.
Вам знадобиться
  • Крайня версія програми iTunes, комп'ютер, iPhone, USB-кабель для смартфона, IPSW-файл прошивки.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що на жорсткому диску Вашого комп'ютера є як мінімум 2 Гб вільного місця. Скачайте і встановіть актуальну версію медіа комбайнера iTunes на офіційному сайті «яблучної» компанії: http://www.apple.com/ru/itunes/download/.
2
Знайдіть в інтернеті і скачайте IPSW-файл прошивки. Його розмір становить близько 1 Гб. Бета-версії iOS 7 викладаються на сайті iModZone: http://imzdl.com/. Також можна знайти IPSW-прошивку на багатьох вітчизняних і зарубіжних торрент-трекерах, ввівши її назву в будь-яку з пошукових систем. Прошивка повинна відповідати вашому пристрою: так, для iPhone 4 не підійде прошивка, призначена для iPhone 4S, а для iPhone 5 GSM не підійде версія операційної системи для iPhone 5 CDMA.
3
Після того як файл прошивки вдало завантажився на ваш ПК або Mac, запустіть програму iTunes і підключіть iPhone до комп'ютера за допомогою фірмового USB-шнура, який йшов в комплекті з пристроєм.
4
На робочому екрані в iTunes натисніть кнопку «Оновити», затиснувши на клавіатурі Shift (при необхідності виберіть у правому верхньому кутку екрану значок з написом «iPhone»). Якщо на ваш комп'ютер встановлена Mac OS X, а не Windows, на клавіатурі замість Shift затисніть кнопку Alt.
5
У діалоговому вікні виберіть файл прошивки, який ви завантажили двома пунктами раніше. Натисніть кнопку «Відкрити» або двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші.
6
Тепер не від'єднуйте кабель від USB-порту і не висмикуйте шнур з смартфона. Починається дампинг і завантаження iOS 7 Beta X в iPhone. Процес може зайняти близько 40 хвилин. На екрані в цей час буде відображатися логотип корпорації і смуга завантаження. Дисплей може моргати, а сам апарат йти в сплячий режим і перезавантажуватися. По закінченню прошивки на екрані телефону відобразиться привітання. Вітаємо! Ви отримали повністю робочу бета-версію iOS 7 на своєму телефоні!
Зверніть увагу
Відключення електрики перерве прошивку пристрою (тільки якщо не використовується ноутбук). Буде потрібно відновлення iPhone через програму iTunes і повторна прошивка на iOS 7.