Створюємо тверді духи самостійно.

Тверді духи виготовляються на основі воску і масел, тому вони менш концентрованих, ніж духи в рідкому вигляді. Зробити такі духи в домашніх умовах своїми руками цілком реально, оскільки це не вимагає багато часу.
Вам знадобиться
  • Масло без запаху - базове масло (наприклад, мигдальне масло або масло жожоба);
  • Натуральний віск;
  • Ефірні масла (одне масло або в поєднанні, в залежності від того, який запах ви хочете почувати при застосуванні духів);
  • Форма/ємність для зберігання (можна використовувати баночки з під крему, пудреницю, порожні тюбики від помади, дезодоранту чи інші доступні ємності).
Інструкція
1
Готуємо базове масло і віск в пропорції 2: 1, в залежності від обсягу духів, який хочете отримати (наприклад, 2 столові ложки олії на 1 столову ложку воску).
2
Віск розтоплюємо на водяній бані до рідкого стану і нагріваємо масло. Потім з'єднуємо віск і масло в одній ємності і ретельно змішуємо.
3
Додаємо до воску і маслу ефірне масло або їх заздалегідь змішану композицію.
4
Все компоненти змішуємо і швидко виливаємо в заздалегідь підготовлену форму. Зволікати тут можна ні секунди, так як суміш швидко остигає.
Зверніть увагу
Віск має свій особливий запах, тому в приготуванні твердих духів краще використовувати очищений віск або використовувати масла, на віск дуже добре лягають (цитрусові аромати, іланг-іланг)
Корисна порада
Аромат лаванди добре поєднується з усіма ароматами, крім розмарину; аромат лаванди або розмарину додасть витонченість яскраво вираженим ароматам м'яти перцевої і евкаліпта; аромат сандалу додає вашій композиції глибину і терпкість; всі квіткові аромати дуже добре поєднуються між собою; всі цитрусові аромати вдало поєднуються з хвойнимі.Фенхель не можна поєднувати з анісом і коріандром, так як може викликати сильне роздратування шкіри.