Як друкувати без полів. друк без полів Як зробити.

В наш інформаційний вік в мережі інтернет, здавалося б, можна знайти будь-яку інформацію, отримати відповідь на будь-яке питання і завантажити керівництво до чого завгодно. Але просте питання друку фотографій без рамок абсолютно не розкритий. Багато з нас, бажаючи роздрукувати фото 10Х15, використовували різні програми, які поставляються в комплекті з принтером або скачували програми стороннього виробника, але завжди стикалися з однією і тією ж проблемою - проблемою вибору (або роздрукувати повну, чи не обрізану фотографію, але з рамочкою, відступ виходить приблизно 5 мм від краю паперу, або на всю ширину, але при цьому обрізається фотографія). Рішення є.
Інструкція
1
Виберіть фотографію, натисніть на неї правою кнопкою миші і клацніть пункт «Друк».
2
Відкривається «Майстер друку фотографій». Натисніть кнопку «Далі», виділіть необхідні нам фотографії, і натисніть "Далі".
3
Виберіть принтер, який роздрукує ваші фотографії, і натисніть кнопочку «Налаштування друку». Виберіть формат паперу А6 або 10Х15, або 4Х6 (залежить від драйверів принтера). Вручну корегуйте розмір паперу на 2мм менше з кожного краю. Тобто формат паперу у вас повинен вийти 98Х148мм.
4
Далі закрийте вікно натисканням кнопки "Ок". У раніше відкритому вікні натисніть «Далі». У новому вікні виберіть «Відбиток фотографії на всю сторінку» - «Далі». І ось вони прекрасні, повнорозмірні фотографії без рамок!
Зверніть увагу
Іноземні виробники принтерів розраховують формат паперу як 4Х6 (в дюймах). А, як відомо, англійська дюйм дорівнює 2,54 см. Відповідно виходить, що розмір 4Х6 (в дюймах) = 10,16Х15,24см або, якщо округлити, 10,2Х 15,2см. На просторах колишнього СРСР діяв і діє донині метричний стандарт, і вся фотопапір виробляється в форматі 10Х15, який чітко відповідає 100х150мм. Саме тому фотографії без полів злегка обрізаються.