Як зробити воду чистою без фільтра.

На жаль, не завжди вода, яку ми вживаємо, є чистою. Деякі моменти повинні насторожити кожної людини - наявність у воді осаду, присмаку солі або запаху гуаші, тьмяний відтінок. Більшість людей використовують спеціальні фільтри для очищення води, проте не завжди такі прилади знаходяться під рукою. Очистити воду можна і без використання фільтра.
Вам знадобиться
  • срібло, лимон, активоване вугілля
Інструкція
1
Активоване вугілля є в кожній аптечці. Вартість цього препарату невелика, та й необхідність у його вживанні виникає досить часто у багатьох людей. Активоване вугілля володіє унікальними властивостями, в тому числі і в області очищення води. Для того щоб очистити три літри води, вам знадобиться 10 таблеток препарату. Попередньо вугілля треба загорнути в марлю або звичайний бинт. Подрібнювати таблетки не варто. Заготівлю опустіть на дно ємності з водою. Бажано помістити воду з активованим вугіллям в холодильник або поставити в прохолодне місце. Через десять годин вода стане кристально чистою і буде готова до вживання.
2
Срібло має дезінфікуючі і очисними властивостями, які можуть стати в нагоді в процесі очищення води. Використовувати можна абсолютно будь-яку срібну річ - колечко, ложку, монету. Срібний виріб треба помістити в воду і залишити на 8:00. Іони срібла позбавлять воду від більшості наявних забруднень.
3
Лимон також здатний очистити воду від шкідливих компонентів. На один літр води краще використовувати 1/2 невеликого лимона. Перед початком процесу очищення необхідно провести деякі додаткові дії. Лимон ретельно вимийте, обдайте окропом і тільки після цього поріжте на невеликі часточки. Тепер опустіть нарізану половинку лимона у воду відповідно до зазначених пропорціями. Лимон очистить воду всього за кілька годин.
4
Вода із забрудненнями може завдати серйозної шкоди здоров'ю. Наприклад, якщо ви відчуваєте присмак солі, це є свідченням наявності у воді великої кількості хлориду іонів. Якщо від води залишаються плями, схожі на іржу, це свідчення наявності сірководню. Запах гуаші - ознака наявності шкідливого компонента фенолу. Всі перераховані шкідливі речовини і сполуки впливають на тиск, роботу серця, нирок і печінки. Причому вплив цей, як правило, згубний.