Як колекціонувати ляльок.

Майже кожна людина в своєму житті грав з ляльками. Деякі отримують їх у подарунок, а хтось просто знаходить. Правильна організація та зберігання продовжують життя колекційним лялькам.
Вам знадобиться
  • -вихід в інтернет
  • -кукли
Інструкція
1
Якщо ви раніше не займалися колекціонуванням ляльок, то ніколи не пізно почати. Для початку вивчіть всілякі ресурси і спробуйте знайти для себе ті моделі ляльок, які вам сподобалися.
2
Ви можете придбати колекційну ляльку в спеціальному магазині. Якщо такі не є у вашому місті, зв'яжіться з продавцями через ebay або інші міжнародні мережі з продажу. Ви також можете звернутися до дилера, написавши листа або надіславши e-mail.
3
Ви повинні вирішити для себе чи достатньо місця для утримання ляльок у вашій квартирі. Визначтеся з тим, як ви їх збираєтеся зберігати. У коробці або у відкритому вигляді. Без упаковки за лялькою доведеться дивитися більш ретельно.
4
Регулярно оновлюйте свою колекцію. Слідкуйте за випуском і продажем нових ляльок допомогою інтернету. Ви можете знайти останні новини на офіційному сайті розробника ляльок.
Зверніть увагу
Якщо ви збираєтеся придбати ляльку зроблену в Китаї, то будьте готові до її швидкої поломки. Не купуйте скляних ляльок для колекціонування, вони вимагають дбайливого догляду.
Корисна порада
Збирайте маленьких ляльок, вони коштують дешевше і не займають багато місця.