Як знайти роботу, про яку мрієте.

Знайти роботу своєї мрії - це означає знайти таку роботу, яка буде задовольняти вас у всіх відносинах: і в моральному, і в матеріальному. Від такої роботи не буде втоми, а задоволеність результатами буде тільки зростати.
Вам знадобиться
  • Робота, освіта, здібності, бажання, час, резюме
Інструкція
1
Перший крок - це усвідомлення наявних у вас здібностей, навичок та освіти. Одним словом, це все те, чим ви вже сьогодні володієте, що добре знаєте і що можете виконувати грамотно. Також сюди можна віднести формальні докази вашої компетентності - диплом про освіту, сертифікат проходження курсів, навчальних програм. Все це має бути відображено в єдиному найважливішому при працевлаштуванні документі - вашому резюме. В ідеалі резюме повинне мати наступні основні блоки: - мета працевлаштування та бажана позиція на ринку праці, - досвід роботи, - освіта, - додаткові навички, - контакти. Цих блоків цілком достатньо, щоб роботодавець мав уявлення про вас, як про майбутнє працівника.
2
Другий крок полягає у самовизначенні та постановці чітких орієнтирів пошуку роботи, тобто, кажучи більш звичною мовою, необхідно самому для себе вирішити, чим ви хочете займатися. Це має бути те, що йде з самого серця. Уявіть себе через рік і подумайте, ким ви хочете себе побачити, чим ви хочете займатися і що представляти із себе, що буде приносити радість. Зіставте ці відповіді з вашими поточними навичками. Продумайте до дрібниць бажану посаду, а також суму заробітної плати, при якій ви б почували себе комфортно, займаючись обраним делом.Еслі самому визначитися з вибором бажаної позиції складно, скористайтеся допомогою коуча-наставника. Таку людину без зусиль можна знайти в інтернеті і попросити його про першу консультації, яка, як правило, безкоштовна, і проводиться вона по скайпу, що дуже зручно.
3
Після того, як ви чітко визначтеся з посадою, подивіться пропоновані на ринку вакансії. Зверніть найпильнішу увагу на вимоги, які пред'являють роботодавці до такого працівника. Ще раз перечитайте своє резюме і доповніть його відповідно до вимог, тобто зробіть упор на тих пунктах, які цікаві і потрібні роботодавцю. Проте в даному випадку не можна перестаратися: пишіть тільки те, що є насправді, щоб після не опинитися в неприємній ситуації.
4
Подивіться сайти компаній, готових взяти працівника на цікаву для вас посаду. Вирішіть, насамперед, для себе, чи хочете ви працювати в даній організації, почитайте відгуки. Подивіться рівень заробітних плат. Після цього можна сміливо розсилати резюме на цікаві вакансії.
5
Чекайте перших відгуків, але не поспішайте з відповідями. Після того, як вам будуть дзвонити і писати зацікавлені роботодавці, проаналізуйте всі варіанти, сходіть на співбесіду і спробуйте задати всі питання, щоб не розчаруватися згодом. Складіть порівняльну таблицю варіантів по цікавлять вас параметрам, наприклад, рівень заробітної плати, близькість від будинку, середній вік співробітників, впізнаваність компанії на ринку. Методом бальної оцінки порівняйте варіанти. При виконанні цього аналізу, вам вже буде зрозуміло, до якого варіанту ви більше схиляєтеся.
Корисна порада
При пошуку ідеальної роботи, роботи-мрії, ні в якому разі не поспішайте погоджуватися з першим же варіантом: нехай втратите час на старті, зате наскільки вигідно для вас це може бути винагороджено згодом значним окладом, задоволеністю від роботи і хорошим настроєм.