Як підібрати розмір жіночих панчіх.

Жіночі панчохи не тільки красиві, але і цілком зручні - особливо якщо ви правильно підберете їх розмір. Панчохи, точно відповідають вашим параметрам, які не з'їжджають, що не перекручуються і не морщать. До того ж вони менше рвуться - а значить, довго будуть радувати свою господарку.
Інструкція
1
Для визначення вірного розміру потрібно знати свою вагу, ріст і об'єм стегон. Вибираючи жіночі панчохи, орієнтуйтеся на діаграму, розташовану на звороті упаковки кожної пари. Вона дуже проста: по горизонталі вказується зростання в сантиметрах (або об'єм стегон в сантиметрах), по вертикалі - вага в кілограмах. Перетин ваги і зросту визначає розмір панчіх, який позначений на схемі у вигляді заштрихованих геометричних фігур.
2
Оберіть фігуру, всередині якої перетинаються ваші параметри. На ній написана цифра, яка вказує розмір панчіх. Розмір конкретної пари зазначений на лицьовій стороні упаковки, у верхньому куті.
3
Теоретично розміри жіночих панчіх варіюються від 1 до 8. Іноді замість цифр виробник позначає розмір буквами. Врахуйте, що останні три розміри, розраховані на високих і досить великих дам, у продажу зустрічаються рідко. Більшість фірм випускає суджену розмірну лінійку - від 1 (XS) до 5 (XL).
4
Якщо ваші параметри виявилися на стику фігур, зупиніться на парі більшого розміру. Якщо ви - володарка нестандартної фігури - наприклад, при високому зростанні і об'ємних стегнах маєте досить тонкі і не дуже довгі ноги вам, навпаки, знадобиться менший розмір. Розмір панчіх допоможуть визначити і колготки, які ви зазвичай носите. Вибирайте панчохи на один розмір більше, ніж колготки. Тобто, якщо ваш розмір колготок - 2, купіть панчохи з маркуванням 3.
5
Майте на увазі, що у різних компаній-виробників панчіх розмірна шкала може відрізнятися. Якщо ви зупинили вибір на панчохах невідомої вам марки, уточніть у продавця, чи відповідають її розміри тим, які ви зазвичай носите. Продавець може порадити взяти панчохи на розмір більше або менше.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що неподошедшую панчохи в магазин повернути не можна. Вони входять в список товарів, що не підлягають обміну.
Корисна порада
Якщо ви підібрали ідеально сидять панчохи, не викидайте упаковку. Коли зберетеся в магазин за наступною парою, зможете купити точно такі ж, тієї ж марки і розміру.