Як підвищити продуктивність в іграх. Підвищення продуктивності в іграх.

Навіть власники потужних комп'ютерів іноді стикаються з проблемою погіршення продуктивності системи в іграх. Тобто ресурси ПК значно вище зазначених системних вимог, а гра все одно «гальмує». Більшість відразу списують цю ситуацію на брак оперативної пам'яті, потужності процесора або відеокарти. Найчастіше, саме так і йдуть справи, але бувають і ситуації, коли домогтися високої продуктивності комп'ютера в іграх можна і програмним методом.
Інструкція
1
Спочатку потрібно підвищити загальну працездатність системи. Для цієї мети краще всього використовувати одну з безлічі програм, створених для прискорення ПК. Яскравим прикладом може послужити популярна програма Game Booster.
2
Важливо розуміти, що на продуктивність системи в будь-який момент впливає безліч чинників. У зв'язку з цим, вам необхідно максимально полегшити зайнятість процесора. Очистіть реєстр спеціальними програмами, на подобі CCleaner. Дефрагментуйте жорсткий диск штатними засобами Windows. Ці дії дозволить значно прискорити процес обробки інформації на вашому носії.
3
Вивантажуйте якнайбільше оперативної пам'яті. Для цих цілей є багато плагінів, наприклад - IObit SmartRAM. Крім очищення пам'яті на вимогу, вона так само дозволяє вивантаження вільної ОЗУ під час гри.
4
Налаштуйте відеокарту. Вимкніть непотрібні параметри обробки відеозображення, такі як вертикальний синхроимпульс й потрійну буферизацію. Найчастіше, відключення цих двох пунктів дозволяє підвищити продуктивність відеоадаптера на 15-20%, але врахуйте, що для деяких ігор, наявність цих параметрів є обов'язковою умовою.
5
Постарайтеся закрити всі непотрібні додатки пред запуском гри, особливу увагу приділіть torrent-програмам. Це дозволить вам полегшити навантаження на процесор, дозволивши йому «займатися» безпосередньо вашою грою.
Корисна порада
Перед включенням "важкої" ігри, перезавантажте комп'ютер.