Як варити джем з чорної смородини. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Встигає чорна смородина, і господині поспішають заготовити її про запас, в тому числі і варити джем. Він виходить прозорий, красивого кольору і дуже густий, так як ця ягода містить багато пектину.
Вам знадобиться
  • - чорна смородина;
  • - цукор;
  • - банки.
Інструкція
1
Залийте чорну смородину водою. Ви побачите, як спливе багато дрібного сміття. Потім воду злийте і переберіть ягоди. Відірвіть залишилися плодоніжки, видаліть гнилі та роздавлені. Знову залийте водою і потім злийте. Пропустіть чорну смородину через м'ясорубку. У вийшло пюре додайте на 1 кг 1,5 кг цукру. Якщо ви любите кислуватий джем, покладіть в рівній кількості.
2
Перемішайте ягідну масу з цукром і поставте на вогонь. Варіть на найменшому режимі до загустіння, постійно помішуючи. Перевірити готовність можна, якщо взяти трохи гарячого джему і капнути на тарілку. Якщо в охолодженому вигляді крапля не розтікається, знімайте з вогню і негайно починайте розкладати по банках, які заздалегідь простерилизуйте. Також не забудьте і про кришки - вони повинні бути прокип'яченими.
3
Накладіть гарячий джем у банки і закрутіть кришки. При цьому не чіпайте руками внутрішню сторону як банок, так і кришок. Все має бути стерильно. Переверніть банки зі смородиновим джемом догори дном і накрийте чим-небудь, щоб тепло в них зберігалося довше. Як тільки вони охолонуть, приберіть в те місце, де ви будете зберігати смородиновий джем, причому це не обов'язково повинен бути холодильник. Такий спосіб варіння варення дозволяє тримати його при кімнатній температурі тривалий час.
Корисна порада
Якщо у вас не відкривається банку з джемом з чорної смородини, опустіть її під горлечко в гарячу воду, а потім спробуйте ще раз. При цьому дивіться, щоб спочатку банку не була дуже холодною, інакше вона трісне.