Як надрукувати фотоальбом через

Кожен дорослий і навіть дитина десятки і сотні разів фіксував за допомогою фотоапарата знакові події свого або чийогось життя: перший крок ще незміцнілих ніжок, падіння з велосипеда, хоровод навколо іменинного торта, випускний бал, пропозиція руки і серця. Безумовно, позувати і знімати - заняття захоплююче, а от сидіти довгими годинами, вклеівая «кращі моменти» в альбом, - справа, на жаль, витратна. В тому сенсі, що вимагає терпіння. Завдяки порталу Wikers, будь-який користувач Інтернету, незалежно від місця перебування, відтепер може швидко, якісно і з фантазією оформити особисту фотокнигу. Іншими словами, Wikers - це сервіс з виготовлення персоніфікованих поліграфічних продуктів, таких як фотокниги, фотокалендарі, постери, листівки, журнали.
Вам знадобиться
  • 1. Комп'ютер 2. Інтернет 3. Фотографії зібрані в папці, що дозволить правильно організувати завантаження. До речі, в нашому випадку також доречні фотографії з Flickr, Picasa або Facebook.
Інструкція
1
Перейдіть на сторінку "Wikers - Фотокнига", натисніть кнопку «ON-Line» і зареєструйтеся на сайті. Для цього буде достатньо адреси вашої пошти і пароля.
2
Виберіть потрібний шаблон фотокниги. На поточний момент на сайті доступні 6 шаблонів, відповідних найбільш популярним розмірам альбомів.
3
Завантажте та розставте фотографії в спеціальні рамки, додайте текст.
4
При кліці на зображення спливе вікно, в якому можна редагувати кольору, розмір або нахил зображення. Також ви можете додати рамки, кліпарт і вибрати фон.
5
Наступний крок - це перегляд вашої фотокниги. Натискаємо кнопку "Перегляд" у правому нижньому куті екрану. Якщо вам все подобається, то можна переходити до оформлення замовлення. Якщо необхідно ще щось змінити, то натисніть на кнопку "Редагувати".
6
Завершіть оформлення замовлення, вибравши зручний спосіб доставки та оплати. При виникненні складнощів скористайтеся відеоінструкції в розділі «Допомога» або онлайн-консультантом.
Зверніть увагу
Онлайн-фоторедактор приймає знімки не більше 10 Мб. Простіше кажучи, при надмірній вазі фотографій скористайтеся версією «оффлайн». Для цього скачайте її на ваш комп'ютер. І тоді кожна деталь, відзначена камерою, повноцінно постане на знімку.
Корисна порада
Якість надрукованих фотокниг не залежить від фізичного розміру фотографій. Не варто використовувати знімки, з яких можна надрукувати плакат. Розмір фотографій повинен приблизно відповідати їх розмірами в уже надрукованої фотокнизі, щоб отримати по-справжньому чіткі, яскраві знімки. Одна з найбільш важливих характеристик, що визначають якість друку, - кількість DPI (кількість точок на дюйм). Оптимально використовувати знімки з роздільною здатністю 300 DPI. Правильний підбір паперу багато значить для майбутньої збереження вашої фотогалереї. Ви можете вибрати стандартну папір Colotech або, для особливо урочистих випадків, ексклюзивну нежелтеющій EverFlat.