Повернення tax free.

Часто люди, які їздять за кордон, не підозрюють про те, що можуть купувати товари дешевше, ніж місцеві жителі. Справа в тому, що у вартість товару включається і податок на додану вартість. І іноземець після покупки має право повернути частину вартості товару, рівну цього податку. Отримати ці гроші можна як у тій країні, де ви купували товари, так і в Росії, як у Москві, так і в іншому місті країни. Отже, як же отримати tax-free?
Вам знадобиться
  • - товари, придбані за кордоном;
  • - чеки на ці товари;
  • - закордонний паспорт.
Інструкція
1
При купівлі товару повідомте продавця, що ви хочете оформити чек tax-free. Для цього вам знадобиться пред'явити ваш закордонний паспорт як підтвердження того, що ви іноземець і не маєте посвідки на проживання в цій країні. При отриманні чека перевірте, чи правильно його заповнив продавець. У великих магазинах співробітник магазина може відправити вас для заповнення документів в спеціальний відділ, що займається оформленням tax-free.
2
Після прибуття в іноземний аеропорт або, якщо ви подорожуєте на поїзді або на машині, на кордон, зверніться до співробітника митниці. Він повинен поставити печатку на ваш чек tax-free. Також ви повинні будете пред'явити товари, за які вам повинні повернути частину грошей, і ваш паспорт. У деяких країнах існує вимога, що товари не повинні бути використані, і повинні бути, наприклад, в оригінальній упаковці. Тому не відпорювати бирки від одягу і перевозите куплену техніку та сувеніри в промисловій упаковці.
3
Зверніться в центр повернення ПДВ. Якщо ви не знайшли його в іноземному аеропорту, ви можете зробити це в своєму рідному місті. Послуги з отримання tax-free пропонують деякі банки, що працюють з системою повернення податків Global Refund, наприклад, ВТБ 24 і ряд інших. Якщо сума вашого відшкодування більше 150 євро, ви зможете отримати ваші гроші не негайно, а тільки через день-два.
4
Якщо ви вже приїхали в Москву, прийдіть в один з подібних банків з чеком tax-free і паспортом. Отримайте належні вам гроші. Їх видадуть в рублях за поточним курсом банка.Еслі сума більше 150 євро вам, можливо, доведеться чекати відшкодування протягом одного-двох днів.
5
У тому випадку, якщо сума полагающегося вам відшкодування понад 1000 євро, відправте ваш чек tax-free в саму організацію Global Refund, що займається оформленням і повернень tax-free. Адреса буде вказана на конверті, який вам в цьому випадку видасть продавець при покупці на пакую велику суму.
Зверніть увагу
Якщо ви купуєте товар на невелику суму, вам можуть відмовити в оформленні tax-free. У різних країнах Євросоюзу вимоги по мінімальній вартості товару для повернення податків відрізняються, тому перед покупкою уточніть, чи зможуть вам оформити повернення частини вартості покупки чи ні.