Як віднадити друзів.

Друзів ми цінуємо і оберігаємо, так само, як і вони нас. Ми довгий час підтримуємо з ними зв'язок і намагаємося якомога дбайливіше ставитися до них. Але що, якщо друг оказался вдруг ворог? Тоді необхідно позбутися його, поки він не встиг заподіяти вагомий шкоди, і якнайскоріше.
Інструкція
1
В першу чергу, пройдіться по його недоліків. Ви довгий час спілкуєтеся і, отже, добре знаєте один одного. Вам буде нескладно вдарити його в найслабше місце, причому настільки сильно наскільки можливо. Бийте його в це місце якомога частіше і якомога сильніше і по можливості публічно.
2
Після того, як ви довгий час познущалися над ним, відмовте йому в розумінні і співчутті. Будьте з ним настільки цинічні, наскільки це можливо для вас. Чи не вислухуйте його до кінця, на всі його скарги відповідайте тільки те, що самі вважаєте і не думайте про його думку. Забудьте про те, що він хоче почути, намагайтеся щоб якомога більше говорили ви і тільки ви.
3
Розпустіть слух про якусь подію з його життя, про який ви домовилися нікому не розповідати. Гарна і чиста правду якомога більшою кількістю вимислу, щоб людина, навіть знає правду, не зміг розплутати цей клубок правди і брехні. Зробіть так, щоб він знав що це ви пустили слух.
4
Після того, як ви все це зробите, попросіть у нього грошей, чим більше, тим краще, і на довгий термін. Скажіть, що вам потрібно терміново виїхати і вам потрібна сума грошей, а також те, що ви повернете йому як тільки повернетеся. Натякніть йому, що ви вже багато у кого зайняли, тому тільки тепер прийшли до нього.
Корисна порада
У випадку, якщо ви відчуваєте що ситуація наближається до завершення, використовуйте останній пункт щоб звалити всю вину за розставання на свого друга.