Як зробити весільний фотоальбом самостійно.

Фотокнига, на відміну в пам'яті, ніколи не підведе, вона - наочне свідчення кращих моментів життя, до яких відноситься свадьба.Современние технології дозволяють не тільки відобразити щасливі миті з життя закоханих, а й зберегти барвисті, яскраві знімки на довгі роки вперед. Без терміну давності, коли ніякої жовтизни на папері і дрібних тріщин у верхніх кутах. Стати автором власної історії кохання. Виберіть найкращі весільні фотографії і зробіть з них фотокнигу. На відміну від звичайних фотоальбомів ви зможете передати її наступним поколінням!
Вам знадобиться
  • 1. Комп'ютер
  • 2. Інтернет
  • 3. Фотографії зібрані в папці, що дозволить правильно організувати завантаження. До речі, в нашому випадку також доречні фотографії з Flickr, Picasa або Facebook.
Інструкція
1
Перейдіть на сторінку "Wikers - Весільний фотоальбом", натисніть кнопку «ON-Line» з зареєструйтеся на сайті. Для цього буде достатньо адреси вашої майже і пароля.
2
Виберіть потрібний шаблон фотокниги. На поточний момент на сайті доступні 6 шаблонів, відповідних найбільш популярним розмірами альбомів.
3
Завантажте та розставте фотографії в спеціальні рамки, додайте текст.
4
При кліці на зображення спливе вікно, в якому можна редагувати кольору, розмір або нахил зображення. Також ви можете додати рамки, кліпарт і вибрати фон.
5
Наступний крок - це перегляд вашої фотокниги. Натискаємо кнопку "Перегляд" у правому нижньому кутку екрана. Якщо вам все подобається, то можна переходити до оформлення замовлення. Якщо необхідно ще щось змінити, то натисніть на кнопку "Редагувати".
6
Завершіть оформлення замовлення, вибравши зручний спосіб доставки та оплати. При виникненні труднощів скористайтеся відеоінструкції в розділі «Допомога» або онлайн-консультантом.
Зверніть увагу
Онлайн-фоторедактор «приймає» знімки не більше 10 МВ. Простіше кажучи, при надмірній вазі фотографій скористайтеся версією «офлайн», для цього скачайте її на ваш комп'ютер. І тоді кожна деталь, зазначена камерою, повноцінно постане на знімку.
Корисна порада
Якість надрукованих фотокниг не залежить від фізичного розміру фотографій. Не варто використовувати знімки, з яких можна надрукувати плакат.Размер фотографій повинен приблизно відповідати їх розмірами в уже надрукованої фотокнизі, щоб отримати по-справжньому чіткі, яскраві снімкі.Одна з найбільш важливих характеристик, що визначають якість друку - кількість DPI (кількість точок на дюйм ). Оптимально використовувати знімки з роздільною здатністю 300 DPI.Правільний підбір паперу багато значить для майбутньої збереження Вашої фотогалереї. Ви можете вибрати стандартну папір Colotech або для особливо урочистих випадків ексклюзивну нежелтеющіе EverFlat.