Як віднадити від себе людей.

Буває, що ми потрапляємо в компанію, в якій більш не хочемо знаходитися або до якої, як ми відчуваємо, ми не належимо. Це може бути як з об'єктивних, так і з суб'єктивних причин, головну роль тут грає наше прагнення позбутися цих людей раз і назавжди. Є кілька способів віднадити від себе людей - швидко і ефективно.
Інструкція
1
В першу чергу, зробите будь-якої асоціальний вчинок. Це може бути як вчинок, що не укладається в норми суспільної моралі, так і вчинок, що не укладається в норми моралі цієї групи людей . Головне - щоб після скоєння цього вчинку ваша поведінка зовсім не змінилося, більше того, ви повинні хизуватися цим вчинком і всіляко указувати на його позитивність.
2
Публічно висміюйте недоліки інших людей . У разі відповідних жартів обливайте брудом того, хто на вас їх направив, в фігуральному сенсі, звичайно.
3
Розпускайте чутки. Неважливо про кого, неважливо як - найголовніше, щоб люди знали, що вам небезпечно про що-небудь розповідати взагалі, тому що ви ненадійна людина.
4
Запросіть компанію в гості і проявіть всі закони негостинності, які знаєте. Дійте на противагу тому, що очікують гості, при будь-якій спробі звести все на жарт переводите діалог на підвищені тони і примушуйте до конфронтації. Провокуйте людей на необдумані вчинки в присутності інших і не забувайте про це жартувати в цій же компанії.
5
Якнайчастіше ведіть себе агресивно і нестримано. Не тримайте свої емоції всередині себе, навпаки, роздмухуйте їх і виливайте їх на оточуючих.
Корисна порада
Мінімально необхідним ефективним впливом є використання цінностей групи людей для того, щоб публічно їх розтоптати.