Як знайти замовлення на ремонт і будівництво ?

Журналісти рубрики «Свій бізнес» вивчили, як приватні майстри (працюючі на себе будівельники, обробники, сантехніки, електрики, а також виконроби і бригадири) знаходять собі замовників. Оцінити ці способи і розташувати їх у порядку зростання ефективності допоміг експерт Дмитро Нікітін, директор по рекламі фонду підтримки малого бізнесу «Старт-Ап».

7. Роздавати візитки на стройрінке

«У нас домовленість з декількома точками на будівельних ринках, - розповідає працюючий в Росії бригадир сербських будівельників Драган Бушлатіч. - Ми купуємо у них будматеріали, а вони роздають наші візитки зі знижкою своїм покупцям. Серед отриманих таким чином замовлень за останній час були і будівництво будинку, і комплексний ремонт апартаментів ».

Експерт: Думаю, цей бригадир промовчав про одну важливу деталь: просто так коробочка з візитками на прилавку працювати не буде, їх повинен роздавати продавець, супроводжуючи своїми рекомендаціями. Мотивувати його робити це можна, чесно ділячись відсотком від замовлення. Взагалі, спосіб хороший, але не 100%, тому що на будринок замовники зазвичай приходять вже тоді, коли ремонт розпочався.

6. Посилювати «сарафанне радіо»

?

«Хороших майстрів замовники із задоволенням рекомендують друзям. Потрібно всіляко стимулювати цей процес, - впевнений будівельник бань і зрубів Михайло Авдолюк. - По-перше, під час виїздів на об'єкт я завжди активно спілкуюся з сусідами, спеціально ходжу до магазину і т.п .: нікому не треба чого побудувати, полагодити, допомогти? Мовляв, поки ми тут - недорого. Дуже часто таким чином в селищі «підгортаємо» не один, а кілька замовлень. По-друге, останнім часом настійно прошу написати про мене відгук на «Ремонтніке.ру», дарую щось чи роблю за це знижку ».

Експерт: Спосіб відмінний, але починає працювати, коли певна база замовників вже накопичилася. Я рекомендую майстрам вчитися розмовляти з людьми (є маса книжок по психології спілкування, почати можна хоч з Дейла Карнегі). Відгуки на згаданому сайті - це досить корисно (думаю, що майстер, наприклад, з такими відгуками гребе замовлення лопатою), оскільки там їх дійсно шукають замовники. Але до цього сервісу пошуку замовлень ми ще повернемося нижче.

5. Розклеювати оголошення

«Наша бригада розклеює приблизно по 2000 оголошень в місяць в Мар'їно і Любліно, - каже бригадир Рустем Халіпов. - Це забезпечує досить стабільний приплив дзвінків. Великі замовлення серед них - рідкість. Зазвичай кличуть на дрібні роботи, але зате в нашому районі. І клієнти часто звертаються повторно ».

Експерт: Оголошення на стовпах і стендах біля під'їздів ще довго будуть працювати. У людей складається враження, що оголошення повісив хтось, хто живе по сусідству. Це варто обіграти в тексті: «Сантехнік. Живу поряд, прийду швидко ».

4. Публікувати оголошення в газетах і журналах

«Ми шукаємо замовників, публікуючи оголошення на сайтах типу« Авито », газеті« З рук в руки », в журналі« Облаштування та ремонт », - розповідає Олена Кузьміна про методи просування свого чоловіка - електрика та сантехніка. - В середньому, одне оголошення дає один дзвінок, три-п'ять дзвінків - одне замовлення. Замовлення звідти бувають різні, в тому числі великі. Мінус в тому, що оголошення треба публікувати постійно, по кілька в день: безкоштовні погано працюють, а платні перетворюються в помітну статтю витрат. До того ж треба весь час сидіти на телефоні, інакше замовники губляться ».

Експерт: Сайти кшталт« Авито »і« З рук в руки »в основному зараз позиціонуються як майданчика для продажу б/у речей. Для пошуку послуг люди користуються ними рідше. В цілому, це хоч і не самий зручний і сучасний, але при активному використанні і творчому підході до складання оголошень досить надійний спосіб пошуку замовлень.

3. Співпрацювати з агентствами та іншими бригадами

«Я працюю з кількома агентствами типу« Чоловік на годину ». Коли у них є замовлення в моєму районі, передають його мені, - каже Михайло Байсак, майстер широкого профілю. - Правда, за свої «гарантовані» замовлення беруть величезну комісію. А деякі агентства при цьому продають контакти не одному, а відразу багатьом майстрам: так що клієнта ще потрібно уламувати. Ще мене часто звуть в інші бригади, але це теж менш вигідно, ніж самому домовитися з замовником безпосередньо ».

Експерт: Партнерство з іншими бригадами та агентствами це не робота на себе, а скоріше працевлаштування. Менше відповідальності, замовлення «на блюдечку», а й заробіток менше. Втім, якщо майстер не дуже добре вміє спілкуватися з людьми або новачок в спеціальності, то цей спосіб для нього не найгірший.

2. Створити власний сайт

«Я розраховував, що власний сайт принесе нашій бригаді більше замовлень, але не очікував, що доведеться вкладати ще і в його рекламу, - скаржиться Сергій Сокольничий, фірма якого спеціалізується на ремонті ванних і кухонь. - Поки навчилися обходитися з рекламою в інтернеті, просадили дві-три місячні виручки. Зараз ми, в середньому, витрачаємо 3-4 тисячі рублів в день, маємо 2-3 замовлення в тиждень ».

Експерт: На дворі 2013 рік, а ремонтників в інтернеті в рази менше, ніж , наприклад, стоматологів. Між тим, власний сайт, навіть найпростіший, переводить приватного майстра або бригаду практично в розряд небожителів. Більше довіри від замовника, більше можливостей представити свої послуги, можна тримати більш високий цінник. Рекламувати сайт має сенс за допомогою «Яндекс.Директ» або «Гугл.Адвордс», навчитися цьому можна за пару тижнів. Витрати, названі цим майстром, рази у півтора вище, ніж повинно бути при такій кількості замовлень. Треба точніше налаштувати кампанію. До речі, не обов'язково робити окремий сайт, можна розмістити анкету з фото робіт і прайс-листом на ремонтно-будівельному порталі.

1. Завести анкету на порталі Ремонтнік.ру

«Велику частину замовлень останній рік беремо на« Ремонтніке.ру », - ділиться бригадир Олексій Петрич. - Там є і дрібні замовлення, начебто установки змішувача, і великі, рівня ремонту квартири або будівництва будинку. Майже всі замовлення - прямі, але є й запрошення в бригаду. Можна відповідати на заявки замовників (з 500 заявок в день ми відповідаємо, в середньому, на 5-7 цікавих нам), можна підніматися на головну сторінку, і тоді замовники самі телефонують. В принципі, на «ремонтники» можна знаходити замовлення безкоштовно, але платний доступ прискорює роботу в рази ».

Експерт:« Ремонтнік.ру »- це сайт для пошуку замовлень, місце зустрічі майстрів та замовників. Влаштований не складніше сайту знайомств. Якщо замовнику потрібен, скажімо, ремонт квартири, він просто безкоштовно публікує заявку і вибирає майстри з тих, хто відгукнувся. Скоро замовники взагалі шукатимуть виконавців (будь-яких) тільки на таких сервісах, як «Ремонтнік.ру», оскільки для них це найзручніше: можна подивитися приклади робіт, відгуки, укласти договір. Уже зараз на «ремонтники» замовлень більше, ніж виконавців, хоча для останніх створені ще більш сприятливі умови, ніж для замовників.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=np1zL7ZKF6s