Як налаштувати локальне підключення. настройка локального підключення.

Зараз дуже рідко можна побачити комп'ютер, не підключений ні до якої мережі. І якщо при підключенні до мережі інтернет за вас все зробить фахівець, то з локальною мережею іноді доводиться розбиратися і самому, що в цілому не займе багато часу. Розберемо підключення на прикладі операційних систем Windows XP і Windows 7. Налаштування локальної мережі здійснюється штатними засобами операційної системи.
Вам знадобиться
  • У вас повинні бути встановлені драйвери мережевої карти, а мережевий провід підключений до мережевої карти. Для підключення до світч підійде будь патч-корд, а якщо ви поєднуєте два комп'ютера напряму - то тільки так званий «кросовий». Якщо кабель підключений правильно, то на мережевий карті повинні помігівать сигнальні світлодіоди.
Інструкція
1
В Windows Xp натисніть клавішу «Пуск». Після цього у випадаючому меню «Панель управління». У ній виберіть «Мережа та підключення до інтернет", далі "Мережеві підключення». Виберіть «Підключення по локальній мережі", клацніть по ньому правою клавішею миші та виберіть «Властивості».
2
Після цього знайдіть в списку компонентів підключення «Протокол Інтернету (TCP/IP)». Виберіть його клацанням миші і натисніть кнопку «Властивості».
3
Відкриється вікно налаштування параметрів підключення. Тут настройка залежить від типу підключення. Якщо ви підключені до організованої мережі - то вам потрібно отримати ці настройки у адміністратора. Якщо ж ви налаштовуєте домашню мережу, то потрібно вказати «використовувати наступну адресу» і вказати IP-адресу 192.168.0.1, і клацнути по полю «Маска підмережі» (воно заповниться автоматично).
4
На інших комп'ютерах потрібно буде зробити те ж саме, але для кожного наступного комп'ютера збільшувати значення останнього поля IP-адреси на едініцу.Еслі же у вас комп'ютер під управлінням Windows7, то єдина різниця в налаштуванні полягає в тому, що настройка мережі знаходиться у вкладці «зміна параметрів адаптера», розташованої ліворуч у вікні настройки мережевих підключень.
Зверніть увагу
Будьте уважні, хоч настройка мережі і не може зашкодити вашому комп'ютеру, але неправильні настройки можуть привести до збоїв в роботі мережі, до якої ви його підключаєте.