Як створити браслет з клею.

Дешевий і швидкий спосіб створити барвистий браслет з клею. Скористайтеся творчим натхненням і прикладіть мінімум зусиль для створення унікальної біжутерії.
Вам знадобиться
  • -Мило для рук
  • -Водоотталківающій маркер (фломастер)
  • -Фен
  • -Клей ПВА
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вас є всі матеріали для початку роботи. Скористайтеся милом для рук, очистіть долоню і витріть її насухо.
2
Розгорніть руку долонькою до себе. Використовуйте клей для нанесення малюнка у вигляді спіралі. Починайте наносити з середини долоні, плавно переходячи до її краях.
3
Трохи підсушіть долоню. Після нанесіть клей так, щоб він закрив всю долоню. Ви можете використовувати пензлик для рівномірного розподілу клею по всій поверхні.
4
Використовуйте фен для повного висихання клею. Спочатку включіть максимальну потужність, під кінець сбавьте її. Це допоможе не розтікатися клею на долоні.
5
Використовуйте маркер для нанесення на долоню. Будьте обережні, перед нанесенням переконайтеся, що долоню повністю суха.
6
Зробіть невелике коло в середині долоні. Використовуйте вказівний палець незадіяною руки.
7
Продовжіть скачувати клей до країв. Будьте обережні, не порушуйте цілісність кола.
8
Акуратно відокремте клей від долоні. При необхідності використовуйте невелику кількість води для більш якісного відділення.
9
Після зняття браслета, обов'язково ретельно вимийте руки з милом.
10
Браслет готовий! Насолоджуйтесь своїм творінням! Ви можете використовувати намистини для прикраси. Фантазуйте!
Зверніть увагу
- Обов'язково ретельно мийте руки з милом і водою, після роботи! -Якщо Налити занадто багато клею, це займе більше часу на сушку, але браслет вийде товщі.
Корисна порада
- Ваше творіння буде виглядати ефектніше, якщо ви надягнете кілька браслетів різних кольорів на руку. - При розфарбовуванні браслета, ви можете використовувати більше одного цвета.- Якщо браслет рветься при зніманні, додайте більше клею, але пам'ятайте, що на сушку потрібно більше часу. - Замість браслета ви можете створити кільце або намисто.