Складання кросворду.

Існує безліч збірників, газет і журналів з кросвордами. Проте, цікавим дозвіллям для любителя може стати складання свого власного кросворду.
Інструкція
1
Скачайте спеціальну програму для складання кросвордів. В інтернеті є багато ресурсів, де це можна зробити безкоштовно. Наприклад, подібні програми можна знайти на торрентах. При цьому врахуйте, що перед установкою кожну програму слід перевіряти вашим антивірусом для забезпечення безпеки. Якщо видавець файлу не вказано, таку програму найкраще взагалі не відкривати і не зберігати без особливої необхідності.
2
Використовуйте онлайн-сервіси для складання кросвордів. Це зручно, якщо ви, наприклад, не хочете завантажувати програму через брак місця на диску або інших причин. На подібному сайті ви зможете вибрати готову сітку, а також підібрати слова відповідної довжини для кожного питання. Визначення вам потрібно буде придумати самостійно. Також такі сервіси можна використовувати не тільки для складання класичних, але і скандинавських, і японських кросвордів.
3
При неможливості або небажання застосовувати інтернет-технології зробіть кросворд вручну. Знайдіть зразок в якій-небудь газеті чи збірнику, скопіюйте звідти варіант сітки. Потім ви зможете використовувати її для складання власного унікального матеріалу. При цьому користуйтеся основними правилами, які спрощують створення нової головоломки. Спочатку впишіть в кросворд довгі слова, а потім доповніть їх короткими. Спробуйте зробити так, щоб на передбачувані перетину слів по горизонталі і по вертикалі припадали найбільш використовувані букви. Слово, в якому в потрібному місці є «о», знайти простіше, ніж те, де фігурує «щ».
4
Намагайтеся давати такі описи слів, які можна трактувати однозначно. Двозначність формулювань може призвести до того, що людина, розгадувати таку головоломку, підбере слово з тієї ж кількості слів і підходить під опис, але не відповідне вашої ідеї.