Як перемістити робочий стіл.

При установці операційної системи, папка «Мої документи», також як і папка « Робочий стіл» розташовуються на одному диску разом з системними файлами. Це не найвдаліший варіант на випадок краху системи, коли буде неможливо витягнути якісь файли з цих папок. Дуже часто користувач персонального комп'ютера скидає велика кількість файлів на робочий стіл або в папку «Мої документи». Тому, якщо перенаправити збереження файлів в інші папки, є можливість зберегти велику кількість корисної інформації.
Вам знадобиться
  • Робота з файлами реєстру, а також файлами з розширенням .bat.
Інструкція
1
Для того щоб можна було перенести папки " Робочий стіл" і "Мої документи" в інший розділ жорсткого диска, потрібно зміна системного реєстру. Шляхи до системних папок всіх облікових записів вказані в наступних гілках реєстру: [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerShell Folders] [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerUser Shell Folders] В цих гілках є два параметри: - Desktop - розташування папки « Робочий стіл»; - Personal - розташування папки «Мої Документи».
2
Для того щоб не шукати самостійно все вказані значення, особливо прі не знанні основ роботи з системним реєстром, бажано зробити скрипт, який полегшить всю вашу роботу. Створіть будь-який текстовий документ за допомогою програм Notepad2 або Notepad ++ і відкрийте його.
3
Внесіть в цей документ наступні рядки, які змінять розташування папок з диска С на диск D (папка Komp): mkdir D: KompDesktopmkdir D: KompMy_Documentxcopy "% UserProfile% Г АБ " D: KompDesktop/s/e/yxcopy "% UserProfile% ? ? Ц ? БК" D: KompMy_Document/s/e/yREG ADD "HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerShell Folders"/v Desktop/t REG_SZ/d "D: KompDesktop "/fREG ADD" HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerUser Shell Folders "/v Desktop/t REG_EXPAND_SZ/d" D: KompDesktop "/fREG ADD" HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerUser Shell Folders "/v Personal/t REG_EXPAND_SZ/d" D: KompMy_Document "/f
4
Після цієї дії натисніть меню «Файл» - пункт "Зберегти як" - введіть назву файлу Edit_User_Folder.bat, кодування OEM 866 або batch's. Не лякайтеся дивних значень з питаннями замість нормальних букв - це особливості кодування. Запустіть цей файл. Після перезавантаження комп'ютера ви побачите результати вашої роботи.