З маленьких брюк перешити великі.

Діти ростуть швидко, і тому одяг для них швидко стає маленькою. Допоможемо штанів "підрости".
Вам знадобиться
  • Дві пари брюк, тасьма, термоклеєва павутина, праска, ножиці, швейна машинка, нитки, лезо.
Інструкція
1
Беремо дві пари брюк. Виберіть з них брюки, які треба перешити. Другі брюки підуть на підшивку основних. Тканину штанів між собою повинна відповідати за фактурою і поєднуватися за кольором.
2
У основних брюк відпорювати низ штанин і бічний внутрішній шов знизу на 3 см. У других брюк відпорювати кишені, відрізаємо нижню частину штанин. Відрізати потрібно стільки, на скільки будемо збільшувати довжину основних брюк. І не забудьте врахувати припуски на шви в 2 см. Відпорювати 3 см бокового внутрішнього шва зверху відрізаною штанини. Зайві ниточки подчищаем, колишні шви розгладжуємо.
3
Якщо брюки на колінах мають потертості, можна це виправити. Треба наклеїти аплікацію з відпороти кишень. За допомогою термоклеевой павутини і гарячої праски наші кишені надійно прикріплюються до основних брюк.
4
Зшиваємо верхню і нижню штанини брюк. Для цього вивертаємо робочу штанину навиворіт, надягаємо на верхню штанину, підганяємо бокові шви. Бічні зовнішні шви повинні співпасти. А внутрішні шви доведеться підганяти. Якщо основна брючина з боків менше робочої, то сміливо подрезайте робочу штанину. Якщо робоча штанина менше, то її доведеться надшівать, і тільки потім пришивати до верхньої брючина. Навертає горизонтальний шов, пристрочите, проутюжьте. Виверніть. Поверх шва за допомогою термоклеевой павутини і праски приклеюємо тасьму. Тасьомка повинна симетрично збігатися з боків на двох колошах.
5
Знову вивертаємо навиворіт, прошиваємо внутрішні бокові шви. Вивертаємо і знову пропрасовуємо.
Корисна порада
Із залишків тасьми зробіть пояс до штанів. З відрізаних брюк можна зробити шортики.