Як відключити робочий стіл. Як активувати робочий стіл.

Для того щоб розібратися в опції «Відключення і включення робочого столу » операційної системи Windows 7, вам необхідно знати, навіщо потрібно активувати цю опцію. Хтось використовує таку можливість заради жарту (посміятися над співробітником), а хтось в цілях роботи. Активація цієї опції вимагає втручання в системний реєстр і несе собою певну небезпеку. Тому подумайте, до чого може привести ваша жарт.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows 7 (Home Premium і Home Basic), редактор реєстру Regedit.
Інструкція
1
Отже, нам буде потрібно запустити програму, що відповідає за системний реєстр. В комплекті операційних систем серії Windows є така утиліта. Називається вона regedit. Крім редагування в самій програмі, вона підтримує роботу з файлами. Це дуже зручно. Можна внести в файл значення декількох елементів, які вимагають зміни. Зберегти цей файл і запустити його. Результатом буде зміна всіх налаштувань, вказаних в цьому файлі.
2
Для того щоб активувати опцію «Відключення робочого столу », необхідно в редакторі реєстру знайти папку за наступним шляхом: [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer]. Усередині цієї папки необхідно створити параметр типу DWORD під ім'ям «NoDesktop». Для цього параметра слід вибрати одне значення: - 1 - повне відключення усього робочого столу ; - 0 - нормальний стан робочого столу .
3
Як правило, за вказаним шляхом може не виявитися папки Explorer. В цьому випадку, її необхідно створити. Створення папки в редакторі реєстру здійснюється тим же способом, що й у файловому «Провіднику». Після здійснення всіх цих дій, зробіть перезавантаження системи. Зміни вступлять в силу тільки після нового запуску системи.
Для відключення вірусних банерів прийнято використовувати диски відновлення системи. Якщо рекламне вікно з'являється на робочому столі , то можна спробувати відключити його без використання додаткових програм.
Інструкція
1
Зменшіть площа, займану рекламним банером на робочому столі . Для цього підвищіть дозвіл екрана. Клікніть правою кнопкою миші по робочому у столу і виберіть пункт «Дозвіл екрану» (Windows 7) або «Властивості» (Windows XP). Збільште дозвіл робочого столу до максимального показника і натисніть кнопку «Застосувати».
2
Тепер відкрийте панель управління і перейдіть до меню «Система і безпека». Знайдіть і відкрийте підменю «Архівація та відновлення». У правій частині робочого вікна виберіть пункт «Відновити системні параметри або комп'ютер». Знайдіть і натисніть кнопку «Запуск відновлення системи».
3
У вікні просто натисніть кнопку "Далі". Після відкриття меню, в якому розташований список контрольних точок, встановіть галочку поруч з пунктом «Показати інші точки відновлення». Тепер виділіть системний архів, який був створений за кілька днів до появи вірусного рекламного банера. Натисніть кнопку «Далі» і підтвердіть запуск процедури відновлення системних параметрів. Через деякий час комп'ютер буде перезавантажений і система продовжить процес відновлення.
4
Якщо вам не вдалося отримати доступ до вказаних меню через баннера, то перезавантажте комп'ютер. Утримуйте клавішу F8 після початку його завантаження. Зачекайте, поки з'явиться список, що містить варіанти продовження завантаження операційної системи. Виділіть пункт «Безпечний режим Windows» і натисніть клавішу Enter. Зачекайте, поки комп'ютер запустить систему в обраному режимі.
5
Якщо після запуску Windows банер не відобразився на робочому столі , то виконайте алгоритм, описаний в попередніх кроках, щоб запустити процес відновлення параметрів операційної системи. Якщо цей процес не допоміг, то запустите функцію «Відновлення запуску», використовуючи інсталяційний диск Windows Seven.