Як відформатувати флешку, захищену від запису.

Трапляються в житті користувачів персональних комп'ютерів неприємні речі, які приходять несподівано. Приміром, у вас є в наявності флеш-накопичувач компанії Transcend. Відома марка і відповідний товар. Під час походу до одного, для записи останньої музики на цю флешку, відбувся якийсь збій. Перезавантаження комп'ютера оживила флешку, а на ній з'явився вірус autorun.inf. Тут же вами була зроблена спроба відформатувати флешку. Але ця операція вам так і не вдалася.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення для форматування флеш-накопичувачів, флеш-накопичувач.
Інструкція
1
Як відформатувати флешку, якщо ця операція не отримує свого логічного завершення? Для того щоб доробити операцію до кінця, переконайтеся, що всі дані з флеш-накопичувача були скопійовані на який-небудь жорсткий диск.
2
Перевірте перемикачі на корпусі флешки, якщо такі є, то їх необхідно перемкнути в режим записи . Але найчастіше, таких перемикачів просто немає. Тому рухаємося далі.
3
Ще раз спробуйте провести форматування засобами операційної системи. Якщо результат залишається такою ж, то варто вдатися до допомоги програм, що виконують форматування. Таких програм зараз багато. Серед безлічі програм, всього 1-2 утиліти були здатні впоратися з флешкою Transcend. Найбільш зручна програмою виявилася AlcorMP.
4
Для поліпшення результату роботи можете перевірити пункт меню Setup. Як правило, всі налаштування «за замовчуванням» є оптимізованим варіантом.
5
Після запуску програми, вставте флешку в USB-порт. У головному вікні визначиться ваша флешка. Навпаки з'явилася флешки виділіть її - натисніть клавішу «F». Після цього почнеться процедура форматування.
6
Якщо вище зазначена утиліта не підходить вам, то ви можете скористатися програмою JetFlash Recovery Tool.