Відпочинок на літніх канікулах.

І у школярів, і у студентів влітку з'являється багато вільного часу. Бажано не витратити його даремно, а як слід відпочити до наступного навчального року. Для цього є багато способів.
Інструкція
1
Рушайте в подорож. Якщо вам вже виповнилося 18 років, його цілком можна організувати самостійно, а ще краще - об'єднавшись з друзями. Хорошим варіантом недорогого відпочинку стануть волонтерські роботи. Вони можуть бути пов'язані з екологічною діяльністю - посадкою дерев, захистом тварин. Також існують проекти реставрації об'єктів культурної спадщини, соціальна робота з дітьми та пенсіонерами. Таким чином можна працювати і в Росії, і в інших країнах світу. Суть полягає в тому, що ви працюєте безкоштовно протягом декількох годин в день, а за це вас забезпечують житлом, харчуванням та розвагами. Подібні програми є не тільки для студентів, а й для школярів, але вони зазвичай вимагають значних організаційних внесків. Під час волонтерства б зможете познайомитися з новими людьми, а також поліпшити розмовну англійська- в таких місцях буває багато іноземців.
2
Стати вожатим в дитячому таборі. Це підійде старшокласникам і студентам, яким подобається спілкуватися з молодшими, а також організовувати їх дозвілля. Бажано володіти лідерськими якостями. Так ви зможете відпочити на природі і заробити грошей.
3
Організуйте туристичний похід. Він може бути коротким, одноденним, або ж займати не один тиждень. Добре, якщо з вами буде людина, що грає на гітарі - виконання пісень біля вогнища залишиться для вас приємним моментом подорожі. При формуванні групи бажано знайти хоча б одного досвідченого туриста. Не забувайте про заходи обережності - при поході в ліс, особливо якщо ви живете на Уралі або в Сибіру, бажано зробити щеплення від кліщового енцефаліту. Причому ліки слід вводити ще до початку сезону кліщів, взимку або ранньою весною.
4
Займіться навчанням в літні канікули, наприклад, підвищіть свій рівень іноземної мови. Для школярів організовуються спеціальні табори, де поряд з розвагами є ще й мовна підготовка. Такий табір може доставити набагато більше задоволення, ніж звичайний. Навчання відбувається в ігровій формі, наприклад, можна брати участь у театральних постановках англійською мовою, в конкурсах ораторів і так далі.
Зверніть увагу
Частина молодих людей прагне з економії подорожувати автостопом. Необхідно відзначити, що це вельми ризиковано. Якщо ж іншого варіанту немає, не слід їхати одному. З другом у вас буде менше шансів потрапити в складну ситуацію.