Відновлюємо сили з фен-шуй.

У вченні фен-шуй є 2 види енергії - руйнівна ша і творча ци. Енергія ци корисна і животворящим, некваплива і поточна извилисто. Ша на відміну від ци шкідлива, її рух прямолінійний і стрімке. Якщо вас переслідує відчуття втоми, а сили ви при цьому не можете відновити, скільки б не відпочивали, можливо, рух потоків ци і ша в будинку не відповідає правилам феншуй. Щоб виправити ситуацію, потрібно запам'ятати прості правила.
Інструкція
1
Рослини в спальні це добре, але їх не повинно бути дуже багато, особливо на підвіконні. Якщо квіти будуть загороджувати сонячне світло або захаращувати простір, енергія ци не зможе безперешкодно і правильно циркулювати в кімнаті. Також з рослин постійно потрібно зрізати засохлі квіти і листя, а букети при перших ознаках в'янення потрібно викидати.
2
Квартиру в цілому ні в якому разі не можна захаращувати, особливо передпокій. Всі завали в кутах потрібно ліквідувати, а також потрібно розібрати речі на антресолях і в шафах, щоб позбутися від усього старого і непотрібного. Чим менше вільного місця в квартирі, тим гірше циркулює енергія ци. Зламані або старі і невикористовувані речі притягують енергію ша, тому їх потрібно або викидати або приводити в порядок для подальшого використання.
3
Дзеркала не тільки притягують енергію, але й передають її. У дзеркальній поверхні затримується все, що відбивається, тому перед нею потрібно розміщувати тільки корисні і приємні для погляду речі. Навпаки дверей дзеркала розміщувати категорично заборонено - енергія ци не зможе потрапити в будинок. Не рекомендуються дзеркала і в безпосередній близькості до ліжка - уві сні відбувається звільнення від негативної енергії і непотрібних думок, а дзеркала повертають все це назад до людини.
4
Над ліжком не повинно бути громіздких речей, які надають просторове тиск на людину, що в підсумку негативно позначається на його здоров'ї. Якщо потрібна, наприклад, полиця з книгами в спальні, то помістити її можна в будь-якому іншому місці, але ніяк не над головою.
5
Чистота і порядок запорука того, що в будинку буде панувати енергія ци, а це безсумнівно позначиться як на загальному самопочутті, так і в цілому на атмосфері в будинку, наповнивши її гарним настроєм і радістю.