Як замовити товар в інтернеті.

Інтернет-магазини пропонують все більше найрізноманітніших товарів . Іноді, те, що ви шукаєте в звичайному магазині купити не представляється можливим і ми «йдемо» за покупками в інтернет. Але бувають і такі ситуації, коли потрібна річ є в закордонному інтернет-магазині. Як можна замовити товар, наприклад, з Америки?
Вам знадобиться
  • Вам потрібно доступ в інтернет і початкові знання англійської мови.
Інструкція
1
Відразу визначитеся з маркою одягу, яку ви хочете купити, моделлю і размером.Обратіте увагу на те, що розміри в різних країнах відрізняються один від одного, і потрібно заздалегідь порівняти їх на відповідність.
2
Оберіть інтернет-магазин. Якщо ви ще не знаєте, в якому саме магазині ви будете здійснювати покупку, раджу зайти на сайт компанії-виробника і подивитися, які магазини там рекомендуються.
3
Якщо ви не знайдете підходящого магазину попереднім способом - просто пошукайте через Google.com. Введіть назву товару на англійській мові, наприклад, Jeans for women to buy America, і пошуковик видасть достатню кількість адрес.
4
Виберіть кілька сайтів, які знаходяться на перших позиціях, і вивчіть пропонований асортимент.
5
Після того, як ви визначилися з інтернет-магазином, в російськомовному інтернеті пошукайте інформацію про нього, почитайте відгуки покупців. Так ви зможете підстрахуватися і захистити себе від прикрої можливості втратити гроші.
6
Якщо все гаразд і репутація магазину цілком пристойна, робіть, безпосередньо замовлення. Деякі магазини вимагають реєстрації, деякі - ні.
7
Оберіть модель, розмір, колір і натисніть на "add to cart" або "add to bag", потім перейдіть в свою корзину і натисніть "checkout".
8
Магазин запропонує вам ввести свої дані для доставки та платіжні дані. У різних магазинах це відбувається по-різному, тому для кожного конкретного випадку свої правила.
9
Сплатіть покупку. Магазин запропонує вам кілька варіантів, найпопулярніший з них - оплата через карту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jgfvHt_Dk-E
Зверніть увагу
З Америки замовлення буде йти порядку тижня або двох, це залежить від способу доставки.
Корисна порада
Відстежити статус замовлення можна в особистому кабінеті, орієнтуйтеся на слова «Sign In».